جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتآیا می شود با مطالعه یک پروپوزال آماده خوب، پروپوزال نویسی را یاد گرفت؟

سال های سال است که در دانشگاه های مختلف کشور بحث نوشتن پروپوزال و آماده کردن پایان نامه داغ است و دانشجویان در رشته های مختلف مانند مدیریت تلاش می کنند تا با کیفیت هر چه بهتر این مرحله از تحصیلات تکمیلی را پشت سر بگذارند. با انتخاب استاد راهنما و ارائه موضوعی خوب برای رشته مورد نظر این پروسه شروع می شود و هم اکنون برای مقطع ارشد انجام پروپوزال و پایان نامه راحت تر از مقطع دکترا می باشد. ارائه مقاله علمی پژوهشی در ژورنال های ISI و یا علمی پژوهشی داخلی برای دانشجویان دکترا مورد نیاز است تا اجازه دفاع از رساله به آنها داده شود. طبیعتا استرس زیادی به دانشجو در دوره ای که این مراحل را می گذراند وارد می شود و شاید کمک های استاد راهنما یا مشاور طرح بتواند اندکی از این استرس کم کند. به هر حال استفاده از نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری می تواند تا حد زیادی به دانشجویان برای انجام طرح اصلی خود کمک کند.

پر کردن فرم خام پروپوزال در دانشگاه های مختلف کشور تقریبا به یک شکل انجام می شود و قسمت هایی مانند بیان مسأله، اهمیت و ضرورت تحقیق، اهداف و فرضیه ها باید با توجه به اصول روش تحقیق و به صورت درست انجام شود. این کار نیازمند کمی تجربه هم هست و مطالعه در این زمینه همیشه می تواند مفید باشد. تکمیل پروپوزال و آماده کردن آن باید در مدت زمان تعیین شده توسط دانشگاه صورت بگیرد و برای تصویب به شورای گروه برود. در برخی موارد تصویب پروپوزال منوط به رفع نظرات گروه می شود و چند اصلاح بر پروپوزال خورده و باید رفع گردند. این کار باعث می شود تا انجام پایان نامه بدون نگرانی به جلو برود.

2019-06-04
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss