عضویت در گروه تلگرام آسان داکانجام پایان نامه دکتری چه تفاوتی با انجام پایان نامه کارشناسی ارشد دارد؟

بدون شک در مقاطع مختلف تحصیلی کیفیت و کمیت کارها با هم متفاوت است. اختلافات در سطوح کیفیتی دانشگاه های مختلفی در انجام پایان نامه دکتری مدیریت یا هر رشته دیگری مانند حقوق، جغرافیا، علوم تربیتی و سایر رشته ها باعث شده است که سخت گیری های متفاوتی هم برای دانشجویان در این دانشگاه ها وجود داشته باشد. بسیاری از فارغ التحصیلان شاید مراحل کاری پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی را بدرستی یاد نگرفته اند و فقط توانسته اند خود را به مرحله دفاع رسانده و نمره متوسطی بگیرند بدون آنکه به اهمیت این نمره دقت کرده باشند.

در مرحله اول وقتی دانشجویان انجام پایان نامه کارشناسی ارشد را در پیش رو دارند باید بدانند که یادگیری بسیاری از اصول می تواند در اینجا صورت گرفته و می تواند در همه جا در مراحل تحصیلی بالاتر به وی کمک کند. بنابراین باید حداکثر سعی خود را کرده تا مراحل انجام کار را فرا گرفته و بتواند درک درستی از مراحل مختلف پروژه پژوهشی برای خود داشته باشد. تمامی تفاوت های موجود در کار انجام پایان نامه ارشد و دکتری باعث شده که نتایجی که دو گروه از کار خود بدست می آورند از نظر قابل استناد بودن بسیار متفاوت باشد. درحالی که نتایج پایان نامه های ارشد کمتر مورد استفاده قرار گرفته و درباره آن صحبت می شود، یافته های انجام رساله دکتری می تواند در بسیاری از محافل در مورد آن صحبت شود.

مرکز علمی آسان داک توانسته است با جمع آوری اساتید به نام کشور زمینه ای را فراهم آورد تا دانشجویان بتوانند مشاوره پایان نامه دکتری را دریافت کنند.  برای این کار گروه علمی آسان داک تصمیم گرفته مشاوره های رایگان برای نوشتن پایان نامه ارشد و دکتری به دانشجویان رشته های مختلف ارائه نماید.

۱۳۹۵-۰۷-۱۸
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss