عضویت در گروه تلگرام آسان داکانجام پرسشنامه های دانشجویی-پرسشنامه آماده

پرسشنامه ابزاری است که نقش مهمی را در تحقیقات دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ایفا می کند . در برخی رشته ها مانند مدیریت، روانشناسی، علوم تربیتی، حسابداری، فناوری اطلاعات، کارآفرینی و اینگونه رشته ها پرسشنامه های استاندارد و محقق ساخته بسیاری در تحقیقات گوناگون بکار گرفته می شوند. تمامی پرسشنامه هایی که برای کار پایان نامه برای رشته های مختلف توسط دانشجویان استفاده می شود باید روایی و پایایی آن تأیید شود. فقط در این صورت است که دانشجو می تواند پرسشنامه مربوطه را برای کار پایان نامه خود استفاده کند.

در برخی موضوعات پایان نامه پرسشنامه استاندارد در مورد آن موضوع خاص وجود دارد و دانشجو با صلاحدید استاد راهنما می تواند پرسشنامه استاندارد مربوطه را بکار برد، در غیر این صورت دانشجویان باید برای موضوع پایان نامه خود اگر به صورت پرسشنامه ای اجرا می کنند باید با توجه به اهداف و فرضیه های خود پرسشنامه بسازند و بعد از تأیید روایی و پایایی آن اقدام به توزیع پرسشنامه ها بین نمونه آماری کنند .

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) با جمع آوری آوری پرسشنامه های مختلف از رشته های مختلف مانند مدیریت، روانشناسی، حسابداری و علوم تربیتی و به طور کلی همه رشته های دانشگاهی سعی در برآوردن نیازهای دانشجویان در این زمینه داشته است. این مرکز هم اکنون یکی از پربازدیدترین مراکز برای پرسشنامه های دانشجویی بوده و تقریبا بیشتر پرسشنامه های معتبر دانشگاهی در رشته های مختلف را دارا می باشد و طبیعتا همه روزه پرسشنامه های بیشتری بر روی سایت مرکز قرار می گیرد. بدین ترتیب آسان داک به یکی از سایت های جامع برای پرسشنامه های دانشگاهی در کشور تبدیل شده است .

انجام پرسشنامه های دانشجویی-پرسشنامه آماده

انجام پرسشنامه های دانشجویی-پرسشنامه آماده

۱۳۹۴-۰۸-۲۷
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss