جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتباید بیشتر بدانیم تا بتوانیم خودمان پروپوزال ارشد آماده کنیم!!!

بله درست متوجه شدید باید بیشتر بدانی. شاید برایتان جالب باشد که در مورد چه چیزی صحبت می کنم؟ پروژه های دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد و حتی پی اچ دی . مطالعات زیادی لازم است تا در طی چند سال یک دانشجو بتواند خود را در شرایطی ببیند که مسئولیت پر کردن و تکمیل فرم خام را قبول کند و چنان پروپوزالی را ارائه کند که حتی استاد روش تحقیق هم نتواند ایرادهای اساسی از آن بگیرد. فقط با خواندن چند مطلب و تئوری های ساده شاید عملی نباشد و تجربه های گرانبها می خواهد. اما نشدنی نیست و قطعا نشدنی نیست! کارشناسان بیشتر در مورد روش تحقیق پیشرفته و اصول نگارش طرح پیشنهادی و فرم خامی که برای بیشتر دانشگاه ها از بخش های یکسان تشکیل شده صحبت می کنند. قطعا باید از جایی شروع کرد.

نباید پراکنده اطلاعات را جمع آوری کرد و انسجام از اهمیت خاصی برخوردار است. هر مطلبی در کارهای پژوهشی باید با منبع همراه باشد و پشت هر جمله باید بیس و مبانی نظری باشد و تئوری هایی در حمایت آن بیان شوند. بسیاری از موضوعاتی که انتخاب می شود از مشکلات جامعه سخن می گویند و علاقه مندی افراد به حل کردن آنها با عث انتخاب می شود. ولی آیا برای آنها به جواب درستی می رسیم؟ همیشه کارها آنطور که باید پیش نمی رود و ممکن است در طول آماده کردن طرح پیشنهادی به مشکلاتی بخوریم و قطعا راهنما و مشاور می توانند کمک کنند. تا می توانید سوالات خود را مطرح کنید و جاهایی که به نظرتان مبهم است را بیشتر بشکافید چون جای حل کردن مشکلات در همین مرحله است و با تصویب پروپوزال دیگر راه برگشت خیلی سخت می شود. پس خجالت نکشید! مطرح کنید و تا برایتان مشخص و روشن نشد دست برندارید. یک مشکل کوچک در این مرحله می تواند به طور کلی نقص بزرگی در پروژه ایجاد و بعدا تبدیل به مانع بزرگ گردد.

2019-02-26
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss