عضویت در گروه تلگرام آسان داکبهترین طرح توجیهی کدام طرح است ؟

با نگاهی به طرح های توجیهی کارآفرینی و طرح توجیهی کسب و کار شرکت های مختلف به این نتیجه می رسیم که این طرح ها با هدف های مختلفی نوشته می شوند و تنها راه دست یابی به یک طرح توجیهی خوب که قابل سرمایه گذاری برای کسب و کار باشد معلوم بودن تمام هزینه ها و دوره های طرح و چارت سازمانی و تعداد کارکنان ، هزینه ها و درآمد آن طرح می باشد که در واقع بازدهی سرمایه طرح را و همچنین دوره برگشت سرمایه آن را در آن طرح کسب و کار نشان می دهد . از خصوصیات مهم یک طرح کسب و کار خوب جذاب بودنش و عملی بودنش برای منطقه ی مربوطه خواهد بود . زمانی یک طرح کسب و کار یا طرح کارآفرینی و طرح توجیهی موفق خواهد بود که تمام بخشهای آن به صورت شفاف و واضح مشخص باشد . توانایی بررسی محصول را داشته باشد ، خدمات را داشته باشد ، دسترسی کامل به قیمت های روز داشته باشد و همه چیز آن به روز باشد و از قیمت های چند سال پیش استفاده نشود . مطمئنا جمع آوری تمامی این موارد کار خیلی سختی را می طلبد که در نگارش طرح کسب و کار و طرح توجیهی حرفه ای به آن نیازمند هستیم و می توانیم به صورت کامل و دقیق آن را کارشناسی بکنیم . خب طرح توجیهی به انواع مختلفی تقسیم می شوند ، در ایجاد طرح کسب و کار می تواند همراه با یک برگه پاورپوینت ، یک پاورپوینتی باشد که آن را به همراه طرح کسب و کار برای معرفی بهتر و  واضحتر آن داشته باشیم . باید اطلاعات اولیه جمع کنیم . سرویس های مورد نظر را انتخاب کنیم. شروع به نگارش کنیم و تحقیق پیرامون آن طرح حتما باید ادامه دار باشد . باید بدانیم مجوز ها و تسهیلات بانکی چگونه و تا چه سقفی به آن طرح داده میشود ؟ خیلی از این موارد باید برای یک سرمایه گذاری موفق حتما مشخص بشود . طرح های توجیهی گردشگری ، مربوط به صنایع خودرو ، صنایع غذایی ، کشاورزی ، صنایع شیمیایی ، صنایع الکتریکی ، صنایع خدماتی این ها همه طرح هایی هستند برای دامپروری ، صنایع ساختمانی ، خطوط تولید ، فروشگاهها ، صنعت و سرمایه ، فروشگاه ها همه ی این ها طرح هایی هستند که می توانند اطلاعات و آمار خوبی را فرد جمع کند تا بتواند به آن هدف مورد نظر که همانا گرفتن تحصیلات یا ارائه به سازمان خاصی یا برای سرمایه گذاری خاصی هست داده بشود و به موفقیت برسد .

بهترین طرح توجیهی کدام طرح است ؟

۱۳۹۶-۰۶-۱۴
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss