عضویت در گروه تلگرام آسان داکبهترین پاورپوینت آماده کدام است ؟

در مورد درست کردن پاورپوینت آماده برای طرح های مختلف سازمانی و برای کارهای دانشجویی داشتن ایده های مختلف و ایده های خلاقانه حرف اول را می زند . درست کردن اسلایدهای آمادهای که میتوانیم از قالب های خیلی آماده و رنگهای متنوع و افکت های خیلی مختلفی استفاده کنیم ، طول پاورپوینت یعنی تعداد اسلایدها نباید از آن وقتی که به ما برای ارائه اش داده شده خیلی تجاوز بکند ، متن پاورپوینت باید کاملا گویا باشد ، اسلایدها باید طوری باشند که توضیحات خیلی زیادی برای هر اسلاید ارائه ندهیم و از فونت هایی استفاده کنیم که کاملا برای حضار مفهوم باشد . حروف نه خیلی کوچک باشند نه خیلی بزرگ ، می توانیم در قسمت Custom Animation افکت های خوبی طراحی کنیم و برای هر اسلایدمان دیزاین خوبی داشته باشیم . متن هایی که قرار می دهیم باید با فونت های مناسب باشد . تمایز بین رنگها در اسلایدها در پاورپوینت خیلی مهم است و حتما باید این تمایز را موردنظر قرار بدهیم و یک کنتراست خوبی نوشته ها با صفحه داشته باشد واز رنگهای متنوع استفاده کنیم . همیشه دادن افکت ها ، افکتهای خیلی مختلف و عجیب و غریب نمی تواند تضمینی باشد برای کیفیت بالای پاورپوینت ما ، به این معنی که در بعضی مواقع می بینیم که با سادگی یک پاورپوینت بسیار قشنگ می شود و میتواند پیغام موردنظر را بدهد . استفاده از تصاویر مختلف در پاورپوینت خیلی کار خوبی میتواند باشد ؛ امروزه دیده میشود که در پاورپوینت فیلم های مختلفی هم ، البته فیلم های کوتاه جا میدهند و در سخنرانی های خود به این نکته هم اضافه می کنند که این فیلم ها میتواند تاثیر خیلی خوبی روی حاضرین داشته باشد و منظور ارائه دهنده را بسیار خوب می تواند برساند .
برای همین در پاورپوینت میتوانیم از برنامه های دیگر آفیس مثل ورد کمک بگیریم و بسیاری از متن ها را داخل پاورپوینت کپی کنیم . هر سربرگ و هر اسلاید در پاورپوینت های آماده باید ببینیم که آیا می توانیم از اسلاید هاش استفاده بکنیم ؟ آیا به موضوع ما میخورد ؟ ممکن است در یک پاورپوینت آماده در مورد موضوع خاصی که برای سازمان خاصی تهیه کردیم فقط چند اسلاید به درد ما بخورد و آن هم با فونت هایی که خیلی برای ما سازگار نیستند و میتوانیم آن را تغییر بدهیم .
محتوایی که در پاورپوینت ها استفاده میکنیم در لایه های مختلف ، چینش ها و لایه های مختلف نباید اشتباهی در آن رخ بدهد ، افکت هایی که برای هر قسمت در هراسلاید می زنیم باید جدا باشد و این اسلایدها به ترتیب بیایند . در خیلی از مواقع انتخاب های رنگی در پاورپوینت توصیه می شود که با هارمونی خاصی استفاده بشود ، فونت ها حتما باید تقریبا یکسان باشند ، به جز فونت هایی که برای تیتر ها به کار میرود ، می توان از تمپلت های پاورپوینت های فارسی استفاده کنیم و جلوه های خاصی به کارهای پاورپوینت خودمان بدهیم . می توانیم از گزینه هایی مثل Slide Show ، Custom Animation و قسمت دیزاین برای طراحی بهتر اسلایدها استفاده بکنیم . متن اسلاید باید باعنوان اسلاید سازگاری داشته باشد ، اگر چه از نظر نوع فونت و بزرگی و کوچکی آن و درج عنوان ها کمی با هم متفاوت هستند ولی در نرم افزار پاورپوینت ، ورد و سایر نرم افزارهای گروه آفیس این واژه ها برای دانشجویان خیلی آشنا هستند ، همیشه باید از مدیریت اسلایدها و پیشفرض آن و حالت اولیه شان در هر زمان ساخت پاورپوینت و یا گرفتن پاورپوینت آماده آگاهی کافی داشته باشیم .

بهترین پاورپوینت آماده کدام است ؟

بهترین پاورپوینت آماده کدام است ؟

۱۳۹۶-۰۶-۱۴
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss