جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود نکن! فقط انجامش بده (just do it)، پروپوزالت رو آماده کن! متفاوت بیندیش (think different)،

دانلود نکن! فقط انجامش بده (just do it)، پروپوزالت رو آماده کن! متفاوت بیندیش (think different)،

وقتی می خواهیم یه کار بزرگ انجام دهیم کاری که می تواند اعتماد به نفسمان را زیاد کند احتیاج به شعارهای بزرگ داریم. شعارهایی که درون آدمی را تحریک کرده و ما را وادار به کار کند. نوشتن پروپوزال برای کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف کشاورزی، حقوق، معماری، روانشناسی و حسابداری و سایر رشته ها هم به همین شکل است. ما می توانیم به راحتی یک نمونه خوب با کامپیوترمون دانلود کنیم. ولی ارزشی که کار خودمان برایمان خواهد داشت به مراتب بالاتر از آماده ها، تکمیل شده ها و پر شده ها خواهد بود.

نمی گوییم احتیاج به فرد متخصص نیست ولی باور داشتن به خود مسئله اصلی است باید انجامش داد باید باور داشت که می توانیم. این باور درونی سعی و تلاش و مطالعه به همراه خود می آور تا بتوانیم پروپوزال و پایان نامه یا رساله ای بنویسیم. حتی اگر رایگان این موارد قابل دانلود باشد باز هم فقط برای مطالعه خوب است. می توانیم حتی از چندین مورد استفاده کنیم ولی یادگیری که از آنها می آید را باید ارتقا دهیم که اگر این شکلی نباشد راه اشتباه است.

از چند محرک می توانیم برای این کار استفاده کنیم:

– آماده کردن پروپوزال شدنی است.

– دانلود فقط برای مطالعه

– هر رایگانی خوب نیست

– نمونه ها را بخوان

– شروع به تکمیل کردن بکن

– مطالعه کن

– به خودت باور داشته باش

– کار نیکو از پر کردن است!

اینکه در اینجا به عنوان یک راهنما و مشاور برای امر پروپوزال و پایان نامه نویسی می گم فقط انجام بده هدفم این نیست که هیچ کمکی از دیگران و صاحبان تجربه نگیرید. بلکه قصد نویسنده این است که آماده کردن طرح پیشنهادی مناسب برای پروژه اصلی کارشناسی ارشد مثلا مدیریت اجرایی یا تحول و یا مدیریت بازرگانی خیلی سخت نمی باشد و باید فرد خودش بخواهد تا موفقیت حاصل شود. همچنین در مورد تکالیف درس روش تحقیق هم می توان کارهای خوب مقدماتی انجام داد که بیشتر هدفش یادگیری است و دانشجو را برای قدم های بعدی آماده می کند.

از قدیم گفتن کار رو باید به دست کاردون بسپاری. برای مشاوره رایگان پروپوزال و پایان نامه هم یک کاردون واقعی در کشور هست. یه آقای دکتری که سرش برای انجام پروپوزال و پایان نامه و آماده کردن اون درد می کنه و به همه مسائل روش تحقیق و نرم افزارها وارده و خلاصه اینکه با سن نه چندان زیادش ته قضیست. سوالی رو اگه نتونست جواب بده و به روشی تسلط نداشت من شخصا این نوشته رو بر می دارم!!! زیاد ازش تعریف نمی کنم که تبلیغات نشه! چه جوری می تونی باهاش تماس بگیری؟ کاری نداره! این شمارشه: ۰۹۱۹۶۳۵۷۶۶۰  دکتر نوایی . بخصوص دانشجویان دکتری هر چی دوست داشتن می تونن ازش بپرسن و مشاوره بگیرن. امیدوارم بدردتون بخوره. ما که خیلی ازش استفاده کردیم و عالی بود.

2018-11-28
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss