روش درست نوشتن گزارش کارآموزی چگونه است ؟

برای نوشتن یک گزارش کارآموزی خوب چندین بخش حتما توسط دانشجو باید پر بشود . در واقع گزارش کارآموزی فایلی است که دانشجو از نتیجه وآن روند فعالیت هایی که در آن دوره کارآموزی داشته ، ارزیابی که از آن صورت گرفته توسط خودش و همچنین مسئولانی که آنجا وجود داشتند ارائه می دهد . همچنین یکسری اطلاعات ، جداول ، نمودارها و شکل هایی هم همراه با آن حتما خواهد داشت که در گزارش ها به همراه اطلاعات فنی کارآموزی می نویسد . چیزهایی که ضروری هستند؛ شامل مثلا : مکان کارآموزی هستند ، موضوع کارآموزی ، اینکه چه فعالیت هایی در آن دوره در چه تایم زمانی انجام شده است ؟ گزارش پیشرفت در واقع هفتگی پیشرفت کارآموزی بسیار مهم است ، چه مشکلاتی در آنجا وجود داشته ؟ چه پیشنهاداتی دادند ؟ در واقع نظر سرپرست کارآموزی چه بوده و بعدا استاد کارآموزی در این باره چه میگوید ؟ اینها مطالبی هستند که در نوشتن فعالیت ها بسیار مهم هستند . تایم زمانی برای شرح تفصیلی موضوع ها بسیار مهم است ، در واقع در انتها دانشجو می تواند یک جمع بندی داشته باشد . همچنین گزارش کارآموزی برای رشته های مختلف مثل مدیریت ، روانشناسی ، کشاورزی باید هفته به هفته و با روند کار صورت بگیرد . سرپرست کارآموزی می تواند بسیاری از اشکالات را در همان زمان دوره ی کارآموزی رعایت کند ، به دانشجو کمک کند ، میزان علاقه مندی و همکاری دانشجو را می تواند ثبت کند ، علاقه به فراگیری مطالب علمی فنی ، همچنین پیشنهادات کارآموز و میزان بهره گیری از امکانات موجود برای توانایی های علمی فنی اینها همه مواردی است که در دوره ی کارآموزی می تواند از جنبه فنی و تولیدی برای یک طرح کارآموزی داشته باشد . کارآموز باید حتما محل کارآموزی را به طور کامل تشریح کند ، چرایی و چگونگی رفتن به این کارآموزی و این دوره را حتما برای سرپرست کارآموزی و همچنین استاد کارآموزی در رشته های مختلف بیاورد . چکیده و خلاصهای از تمام گزارشاتی که داده به صورت دورهای حتما داشته باشد و مطالب قابل ارائه خوبی می تواند از خود دوره کارآموزی جمع کند . معمولا هفته هایی که کارآموز در محل کارآموزی مشغول است باید حتما نوشته ها را در همان جا بنویسد . چرا که خیلی از مطالب مربوط به امور مدیریتی ، نظارت ، اجرایی و برنامه ها و طراحی و کارهای روزانه فراموش خواهد شد .

روش درست نوشتن گزارش کارآموزی چگونه است ؟

۱۳۹۶-۰۶-۱۵
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss