جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتسه سوته نمونه پروپوزال مدیریت بازرگانی رایگان دانلود کن!

سه سوته نمونه پروپوزال مدیریت بازرگانی رایگان دانلود کن!

هر ارزانی بی علت نیست! در مورد موارد پژوهشی هم این شعار کاربرد دارد. کسانی که به دنبال چند نمونه پروپوزال رایگان بازرگانی یا منابع انسانی یا بانکداری هستند باید بدانند که طرح پژوهشی خوب رشته مدیریت معمولا رایگان نمی شود و البته لازم نیست هزینه بالایی هم صرف آن شود. اصولا اگر دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکتری باشید باید طرح پیشنهادی با کیفیت مطالعه کنید. طرح های پیشنهادی کیفی همراه با ارائه مدل می تواند موارد مطلوبی باشد. در رشته مدیریت بازرگانی معمولا موضوع پایان نامه در مورد فروش، بازاریابی، برندینگ، سهم بازار، رضایت مشتری و از این دست موضوعات می باشد.

old fashion vintage pen with book

جالب اینجاست که همه سایت هایی که موارد پژوهشی به دانشجو ارائه می دهند در مورد پروپوزال مشکل دارند و تنها سایت و بانک رسمی ارائه پروپوزال های استاندارد پر شده و تکمیل شده برای مدیریت بازرگانی و سایر گرایش ها سایت بزرگ آسان داک می باشد و دانشجویان باید برای گرفتن پایان نامه تمام متن همین پروپوزال ها به سایت ایران داک (www.irandoc.ac.ir) مراجعه کنند. که البته دانجویانی می توانند به پی دی اف متن ها دسترسی پیدا کنند که پایان نامه خودشان را با ایران داک سهیم کرده باشند.

اما برای گرفتن پروپوزال های خوب استاندارد تصویب شده مدیریت موضوع کمی فرق می کند و هیچ سایتی به جز آسان داک (www.Asandoc.com) پروپوزال خوب با تمامی بخش های نوشته شده ندارد و حتی مشاوره رایگان برای تکمیل فرم خام پروپوزال دانشگاه های مختلف می دهد.

از قدیم گفتن کار رو باید به دست کاردون بسپاری. برای مشاوره رایگان پروپوزال و پایان نامه هم یک کاردون واقعی در کشور هست. یه آقای دکتری که سرش برای انجام پروپوزال و پایان نامه و آماده کردن اون درد می کنه و به همه مسائل روش تحقیق و نرم افزارها وارده و خلاصه اینکه با سن نه چندان زیادش ته قضیست. سوالی رو اگه نتونست جواب بده و به روشی تسلط نداشت من شخصا این نوشته رو بر می دارم!!! زیاد ازش تعریف نمی کنم که تبلیغات نشه! چه جوری می تونی باهاش تماس بگیری؟ کاری نداره! این شمارشه: ۰۹۱۹۶۳۵۷۶۶۰  دکتر نوایی . بخصوص دانشجویان دکتری هر چی دوست داشتن می تونن ازش بپرسن و مشاوره بگیرن. امیدوارم بدردتون بخوره. ما که خیلی ازش استفاده کردیم و عالی بود.

2018-12-03
سهراب
2020/6/10 - در 11:34 ق.ظ

تشکر از حمایت شما

سهراب
2020/6/10 - در 11:35 ق.ظ

کمک بسیار خوبی است

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss