عضویت در گروه تلگرام آسان داکطرحهای توجیهی خود اشتغالی رایگان

باید اول در ابتدا ببینیم که طرحهای توجیهی که فرد ارائه می دهد برای چه کاری خواهد بود ؟ بسیاری از طرح های توجیهی یا ارزیابی اولیه هستند از یک طرح اقتصادی که باید ببینیم که چه برآورد مالی یا فایننسی دارد ؟ فرصتهای سرمایه گذاری اش چقدر مهم خواهد بود ؟ شانس موفقیتش چقدر است ؟ چقدر سرمایه اولیه میخواهد ؟ چقدر بانک برآورد می کند که به آن تسهیلات بدهد ؟ بنابراین برای اخذ تسهیلات بانکی یا گرفتن بسیاری از مجوزها از سازمان های مختلف مثل : جهاد کشاورزی ، صنعت و معدن و این ها طرح توجیهی خیلی میتواند مفید باشد و در واقع یک حالت کارآفرینانه دارد که میتواند در بعضی موارد فرد را به جاهایی برساند که فعالیتهای اقتصادی خیلی عظیمی تشکیل می دهد و به موفقیت های بزرگ اقتصادی می رسد و راه اندازی کسب و کار دراین مرحله می تواند موجبات موفقیت فرد را فراهم بیاورد . بنابراین شانس موفقیت یک پروژه یا کسب و کار در طرح توجیهی به نوع نوشتن ش خیلی وابسته خواهد بود و مدل تصمیم گیری که دارد ، برآوردن ریسک ها و گفتن آنها ، مشکلات و مزایایی که پیاده سازی آن برای مناطق مختلف دارد و مورد بررسی دقیق باید قرار بگیرد ، بازار محصول یا خدمات باید همچنین شناخته بشود ، چقدر در داخل ظرفیت دارد ؟ چقدر ظرفیت صادرات خواهد داشت و ارز آوری خواهد داشت برای کشور ؟ چه مطالعات فنی میخواهد ؟ کدام ماشین آلات در داخل ساخته می شوند و کدام ها از خارج باید آورده شوند ؟ چقدر باید صرف هزینه داشته باشند ؟ طرح در چه محیطی باید اجرا بشود ؟ و چقدر زمین و سرمایه برای پیاده سازی طرح لازم دارد ؟ اینها همه مطالبی است که باید حتما در طرح های توجیهی کارآفرینی و خوداشتغالی برای گرفتن مجوزهای لازم توجیه بشود و مشکلات طرح گفته بشود . ساختار اجرایی آن مورد استفاده قرار بگیرد ، نرم افزارها ، سیستم های پایه ای که می خواهند یعنی ساختارها و زیرساخت ها باید مشخص بشود تا بتواند طرح به آن موفقیت لازم برسد . پیش نیازهای اجرای طرح باید مشخص باشد ، کمبودها برای آن پروژهی خاص و همچنین کمک گرفتن از سازمانهای مختلف ، نهادهای مالی ، همه چیزهایی است که در طرح توجیهی باید تشریح بشود .

طرحهای توجیهی خود اشتغالی رایگان

۱۳۹۶-۰۶-۱۵
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss