نمونه پروپوزال آماده مدیریت، حسابداری، روانشناسی

در بسیاری از تکالیف دروسی مثل روش تحقیق در مقطع کارشناسی ارشد استاد مربوطه نمونه پروپوزال در رشته های مختلف مدیریت ، روانشناسی یا رشته های دیگر از دانشجویان می خواد . در واقع استاد با این کار قصد دارد تا دانشجویان با یک نمونه پروپوزال تکمیل شده آشنا شوند تا بعدا در انجام پایان نامه و تکمیل پروپوزال اصلی پایان نامه به مشکل برنخورند . به همین جهت دانشجویان به دنبال پروپوزال تکمیل شده رایگان یا پولی برای ارائه به استاد هستند . خیلی از نمونه پروپوزال های آماده و تکمیل شده سایت های مختلف کیفیت لازم در بخش های مختلف را ندارند و به صورت سطحی پر شده و بر روی سایت قرار گرفته اند . به همین جهت دانشجو باید در واقع برای اینکه از ابتدا به صورت کاملا حرفه ای و آکادمیک پروپوزال نویسی را یاد بگیرد باید به دنبال طرح های با کیفیت تر باشد .

در کل کشور تنها مرکزی که به صورت تخصصی و با انجام ویرایش های لازم نمونه پروپوزال آماده برای روش تحقیق یا انجام پایان نامه مدیریت ، روانشناسی، کشاورزی، کارآفرینی، پزشکی و سایر رشته ها مانند حسابداری ارائه می کند ، مرکز علمی جامع آسان داک است . در واقع تیم بزرگ آسان داک با بهره گیری از اساتید روش تحقیق در رشته های مختلف محیطی را فراهم نمودند تا دانشجویان بتوانند بیشتر با روش تحقیق و کارهای مربوط به انجام پروپوزال و پایان نامه آشنا شوند . بدین ترتیب دانشجویان می توانند در تمامی رشته های دانشگاهی به سایت آسان داک به نشانی www.Asandoc.com مراجعه نموده و ضمن استفاده از نمونه پروپوزال های آماده و تکمیل شده سایت از بخش های دیگر مانند پایان نامه آماده در قالب فصل دوم پایان نامه بهره بگیرند . همچنین پرسشنامه های آماده روانشناسی و سایر رشته ها هم در سایت موجود می باشد . ترجمه آماده مقالات معتبر هم یکی دیگر از بخش های مهم سایت است . همچنین دانشجویان می توانند مقاله بیس پایان نامه خود را هم از سایت دانلود بکنند .

بدین صورت مرکز علمی آسان داک توانسته است تا مجموعه ای را بسازد که دانشجویان و اساتید دانشگاه ها به راحتی بتوانند موارد مورد نیاز خود را از آن تأمین نماسند و اینگونه سایت آسان داک به یکی از پربازدیدترین سایت های علمی کشور تبدیل شده است و این گروه امیدوارند تا در آینده ای نزدیک همکاری گسترده ای با دانشگاه های داخل و خارج داشته باشند و سایت اول علمی کشور تبدیل شوند .

نمونه پروپوزال آماده مدیریت، حسابداری، روانشناسی

نمونه پروپوزال آماده مدیریت، حسابداری، روانشناسی

۱۳۹۵-۰۷-۱۸
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss