جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتنمونه پروپوزال ارشد و دکتری معماری لازم دارم! از کجا تهیه کنم؟

نمونه پروپوزال ارشد و دکتری معماری لازم دارم! از کجا تهیه کنم؟

خیلی وقت بود که دنبال یک نمونه پروپوزال معماری ارشد و دکتری با فرمت ورد (Doc) بودم. گاهی نسخه های pdf به چشمم می خورد ولی به کارم نمی آمد چون می خواستم تغییراتی در نسخه اصلی بدم و به استاد ارائه کنم. تا اینکه با چند نمونه پروپوزال آماده خوب در رشته معماری در آسان داک آشنا شدم. نمونه هایی که هر کدام می توانست برای کار من عالی باشد. برخی از همکلاسیان من هم به دنبال این مورد بودند ولی نتوانسته بودند تا از سایت های دیگر موارد دلخواه خود را پیدا کنند. درواقع نمونه هایی را می شود از گوشه کنار در اینترنت پیدا کرد ولی متأسفانه دارای کیفیتی هستند که موجب می شود دانشجو نتواند از آن استفاده کند.

old fashion vintage pen with book

وقتی دانشجوها از سایتی کیفیت خوب می بینند گویی دیگر با آن سایت قررارداد می بندند و دفعه بعدی که مقاله بیس، پایان نامه، مبانی نظری و یا پرسشنامه نیاز دارند به آن سایت مراجعه می کنند. در ایران سایت دولتی جامع که بتواند نیازهای علمی در زمینه پروپوزال آماده را برطرف کند وجود ندارد. بنابراین باید به این نیازها پاسخ داده شود. در تحصیلات تکمیلی احتیاج به موارد کمک آموزشی بسیاری وجود دارد. همچنین ابزارهای تحقیق مانند پرسشنامه هم یکی دیگر از نیازها می باشد. در رشته ای مانند معماری دانشجویان ارشد و دکتری به دنبال طرح های پروپوزال آماده خوب و نمونه هستند تا بتوانند طرح اصلی خود را ارائه دهند. ماکت سازی و شبیه سازی طرح اصلی آنها یکی دیگر از مشکل های کار می باشد. البته استفاده از نرم افزارهای معماری تا حدی توانسته بر این مشکلات غلبه کند.

2018-11-30
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss