جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتیه نمونه برای شما کافیست تا پروپوزال خود را آماده کنید!

یه نمونه برای شما کافیست تا پروپوزال خود را آماده کنید!

اگر بخواهید از من راهنمایی بطلبید می گویم یک نمونه خوب که بتوانید از سایت معتبر دانلود کنید در رشته های مدیریتی، کشاورزی، ادبیات، حقوق و سایر رشته های فنی کافیست. همین تمپلیت به شما کمک می کند تا به راحتی فرم خام پروپوزال خود را تکمیل کنید. البته باید بسیار هوشیار باشید. در همه مراحل دقت کنید. وقتی بیان مسأله را پر می کنید ببینید دقیقا شکاف تحقیق شما کجاست؟ اصلا برای چه می خواهید این تحقیق را انجام دهید. وقتی ضرورت و اهمیت تحقیق می نویسید باید به همه کاربردهایی که نتایج تحقیق شما در بر خواهد داشت اشاره کنید. این کار می تواند ذهن شما را برای موضوع پایان نامه تان بازتر کند.

به دقت به موارد نگارش شده در چند نمونه پروپوزالی که مثلا در رشته حسابداری دانلود کردید نگاه کنید. ببینید اهداف را چگونه نوشته است؟ چه سوالاتی برای آن اهداف طراحی کرده است و فرضیه های تحقیق را چگونه می نویسند؟ در خیلی از دانشگاه ها و برای خیلی از اساتیدی که در گروه ها و دانشکده های مختلف مسئول تصویب پروپوزال هستند، جنبه نوآوری پژوهش بسیار مهم است. اینکه موضوع شما چه ابتکار و مطلب جدیدی می خواهد به این حیطه اضافه کند؟ چه مورد اضافی از تحقیقات گذشته در این حیطه در موضوع شما وجود دارد؟ این ها مواردی است که دانشجو باید جوابگو باشد.

جمله بندی مجهول برای زمان آینده باید در نوشتن یک پروپوزال خوب و پر کرده همه بخش ها در روش تحقیق بکار گرفته شود. مثلا: “مطالعات نظری این تحقیق از مقالات، سایت های معتبر و کتاب های مرتبط انجام خواهد شد و جمع آوری داده ها با ابزار پرسشنامه خواهد بود”. در پایان باید متذکر شویم که با تکمیل فرم خام پروپوزال در رشته ای مانند تاریخ و جغرافیا و یا علوم سیاسی و ادبیات و زبان انگلیسی، باید دقت کنیم که با کمک استاد راهنما مواردی که اشکال دار هستند و یا بدرستی نتوانستید پر کنید را تکمیل بفرمایید.

از قدیم گفتن کار رو باید به دست کاردون بسپاری. برای مشاوره رایگان پروپوزال و پایان نامه هم یک کاردون واقعی در کشور هست. یه آقای دکتری که سرش برای انجام پروپوزال و پایان نامه و آماده کردن اون درد می کنه و به همه مسائل روش تحقیق و نرم افزارها وارده و خلاصه اینکه با سن نه چندان زیادش ته قضیست. سوالی رو اگه نتونست جواب بده و به روشی تسلط نداشت من شخصا این نوشته رو بر می دارم!!! زیاد ازش تعریف نمی کنم که تبلیغات نشه! چه جوری می تونی باهاش تماس بگیری؟ کاری نداره! این شمارشه: ۰۹۱۹۶۳۵۷۶۶۰  دکتر نوایی . بخصوص دانشجویان دکتری هر چی دوست داشتن می تونن ازش بپرسن و مشاوره بگیرن. امیدوارم بدردتون بخوره. ما که خیلی ازش استفاده کردیم و عالی بود.

2018-12-03
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss