جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی رابطه بین هوش اجتماعی با رفتار شهروندی سازمانی و خلاقیت سازمانی کارکنان دانشگاه بوعلی سینا همدان در سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲

 • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
 • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
 • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
 • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی رابطه بین هوش اجتماعی با رفتار شهروندی سازمانی و خلاقیت سازمانی کارکنان دانشگاه بوعلی سینا همدان در سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲

 نمونه پروپوزال پر شده و تصویب شده و تمامی قسمت ها تکمیل شده به صورت آماده قیمت در حد رایگان  علوم تربیتی مدیریت آموزشی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

افراد در موقعيتهاي اجتماعي، بخاطر تفاوتهای فردی، يکسان عمل نمي کنند اين تفاوتهاي فردي در ادبيات روانشناسي به هوش اجتماعي اشاره دارد. هوش اجتماعي براي نخستين بار زماني که ثرندايک هوش را در سال۱۹۲۰ به عنوان هوش اجتماعي، مکانيکي و انتزاعي در بيين رفتار و كردار انسان تعريف کرد، به صورت جدي مورد بحث قرار گرفت، وی  هوش اجتماعي را به عنوان توانايي درك ديگران و رفتار عاقلانه در ارتباطات انساني تعريف كرده است (دوقان و چتین[۱]، ۲۰۰۹). هوش اجتماعي عبارت است از توانايي برقراري روابط بين فردي در گروه و همكاري با ديگران، استفاده از توان ذهن و جسم براي برقراري ارتباط با ديگران و درك بهتر آنان، رشد و توسعه روابط بين فردي و رفتار دوستانه با دیگران. در حقيقت ايجاد روابط سالم يا به ديگر سخن ” سياست برقرار كردن رابطه” يك توان خاص و ارجمند است که هوش اجتماعی نام دارد (بوزان[۲] ،۲۰۰۲). همچنین هوش اجتماعي عبارت است از توانايي بكارگيري مهارتهاي ارتباطي، روابط دوستانه با ديگران، رفتارهاي اجتماعي و هم دلي با ديگران (محمدیان حسین آبادی، ۱۳۸۶)، که شامل این مؤلفه­ها می باشد: پردازش اطلاعات اجتماعي؛ يعني توانايي درك و فهم و پيش بيني رفتار و احساسات ديگران. آگاهي اجتماعي؛ درك مناسب از نگراني ها و احساسات سايرين از اركان موفقيت در فعاليت­هاي اجتماعي و مهارت­های اجتماعی؛ حساسيت به ديگران، براي كسب عملكرد شغلي برتر و توانايي شناخت نياز­هاي ديگران (گلمن[۳]، ۲۰۰۰). از سوی دیگر رفتار­هاي مدني كه با پا گذاشتن بشر به جوامع مدني بوجود آمده اند، از ديرباز محور توجه صاحبنظران و پژوهشگران عرصه هاي مختلف جامعه شناسي و روانشناسي قرار گرفته است. بوي‍ژه توجه پژوهشگران در حوزه­هاي روانشناسي تربيتي در سال هاي آخر قرن بيستم به اين متغير معطوف شده است (سی چیچا و کیم[۴]، ۲۰۰۹: ۵۸). کاتز و کان[۵] (۱۹۶۸) معتقدند که این گونه رفتارها باعث افزایش اثربخشی سازمان می شوند و در محيط­هايي كه تعامل و روابط گروهي وجود دارد، به اين شكل قابل تعريف است، “الگو­هاي رفتاري كه بافت اجتماعي و رواني انجام تكاليف و وظايف را مورد حمايت قرار مي دهد” (گل پرور، وکیلی و آتش پور، ۱۳۹۰). این رفتارها را رفتارهای داوطلبانه نیز تعریف کردند که به شدت مورد نیاز سازمان های رسمی هستند (ایبروگوز[۶]، ۲۰۱۰). مکنزی، پودساکوف و پین[۷] (۲۰۰۰)

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

 1. Dogan & chetin
 2. Bozan
 3. Golman
 4. Cichy Cha & Kim
 5. Katz & Kahn
 6. Ebru Oguz
 7. Mackenzie, Podsakoff & Paine
2019-03-08
كد : 18856
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss