جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی راه های بهبود کیفیت مدیریت در مدارس متوسطه شهرستان خرم آباد از دیدگاه مدیران و دبیران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی راه های بهبود کیفیت مدیریت در مدارس متوسطه شهرستان خرم آباد از دیدگاه مدیران و دبیران

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

موضوعی که همه سازمان ها و مدیران، به ویژه مدیران آموزشی همواره با آن سروکار دارند، تلاش برای رسیدن به وضعیت و شرایط بهتر می باشد. چون مدارس همیشه در صدد دستیابی به اهداف آرمانی اند و از طرفی با محدودیت ها و موانع مواجه هستند، لذا بهبود کیفیت مدیریت مدارس امر مستمری است که در مدارس همواره وجود داشته و دارد. بنابراین شناسایی عوامل مؤثر بر بهبود کیفیت مدیریت مدارس در جهان در حال تحول امروزی بیش از پیش ضروری می باشد.

بهبودبخشی، متکی بر تغییر و تحول است و در آن تلاش می شود با توجه به یافته های علوم رفتاری در کل سازمان، فعالیت های برنامه ریزی و اجرا نظارت و کنترل شود تا اثربخشی و کارایی سازمان افزایش یافته، موجبات تحول در آنها فراهم شود (برومند، ۱۳۸۱).

……

مرور منابع:

آقاحسینی و همکاران (۱۳۸۵) عوامل مؤثر بر اثربخش سازی مدیریت مدارس دوره متوسطه از دیدگاه مدیران و دبیران را مورد مطالعه قرار دادند. حجم نمونه شامل ۲۰۰ نفر از مدیران و دبیران دوره متوسطه استان اصفهان است. در این مطالعه از پرسشنامه محقق ساخته با ۱۱۰ سوال استفاده شده است. یافته های آنها نشان داد که از دید پاسخگویان، ویژگی های فردی مدیران، تقویت برنامه های آموزشی، اداره کیفی مدرسه و ارزیابی مستمر در سطح بالایی بر اثر بخشی مدیریت مدارس نقش داشته است. از بین عوامل گفته شده، عوامل مرتبط با تقویت برنامه های آموزشی مدرسه و ویژگی های فردی مدیران بیشترین نقش را داشته اند.

………..

سوالات تحقیق:

پرسش اصلی تحقیق:

آیا بکارگیری ۳ اصل از اصول چهارده گانه دمینگ (کار تیمی، کارآموزی و جمع آوری و تحلیل داده ها) باعث بهبود کیفیت مدیریت از دیدگاه مدیران، دبیران و مسئولان آموزش و پرورش می شود؟

 

پرسش های فرعی:

۱- آیا کار تیمی از اصول چهارده گانه تیمی باعث بهبود معنی دار مدیریت در مدارس از دیدگاه مدیران، دبیران و مسئولان آموزش و پرورش می شود؟

۲- آیا کارآموزی از اصول چهارده گانه تیمی باعث بهبود معنی دار مدیریت در مدارس از دیدگاه مدیران، دبیران و مسئولان آموزش و پرورش می شود؟

۳- آیا جمع آوری و تحلیل داده ها از اصول چهارده گانه تیمی باعث بهبود معنی دار مدیریت در مدارس از دیدگاه مدیران، دبیران و مسئولان آموزش و پرورش می شود؟

………….

 

 

2019-02-26
كد : 2909
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss