جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تاثیرارتباطات بین فردی بر رضایت و وفاداری مشتریان در صنعت بانکداری( گونزی و پلونی)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تاثیرارتباطات بین فردی بر رضایت و وفاداری مشتریان در صنعت بانکداری(گونزی و پلونی)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

برای طراحی پرسشنامه و تنظیم آن از پرسشنامه به کار رفته در مطالعات و تحقیق گونزی و پلونی در سال ۲۰۰۴ میلادی در کشور ایتالیا استفاده شده است با توجه به موضوع تحقیق حاضر و جامعه آماری و با توجه به فرهنگ ایران تغییرات اندکی روی پرسشنامه صورت گرفته است.سوالات ویژگی های فردی پاسخ دهندگان توسط پژوهشگر طراحی شده است پرسشنامه با پاسخ های پیشنهادی بسته و در ۵ طیف لیکرت طراحی شده است. پرسشنامه از ۳۰ سوال شامل ۵ سوال در زمینه ویژگی های فردی و جمعیت شناختی و ۲۶ سوال در زمینه متغیر های تحقیق تشکیل شده است.

متغیر شماره سوال
نزدیکی روابط مشتری با کارکنان ۷-۴-۳-۲-۱

۱۳-۱۲-۱۱-۱۰-۹-۸

نزدیکی روابط مشتری با مشتری ۱۷-۱۶-۱۵-۱۴-۱۳
وفاداری رفتاری ۲۳-۲۲
رضایت کلی مشتریان ۲۱-۲۰
وفاداری شخصی به مشتری دیگر ۱۹-۱۸
وفاداری شخصی به کارکنان بانک ۶-۵
وفاداری شخصی،قصد تکرار یا تمایل به پیشنهاد ۲۵-۲۴

جدول( ۳-۳)ترکیب سوالات بر اساس متغیرهای تحقیق

2017-07-05
كد : 55009
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss