جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتآیا پیشینه و مبانی نظری آماده پایاننامه برای انجام آن مناسب است ؟

در انجام پایان نامه در رشته های مختلف با دانستن جنبه های مختلف روش تحقیق و طرح تحقیقات علمی می توانیم از بعضی موارد آماده در تکمیل فصول مختلف کمک بگیریم . پیشینه و مبانی نظری از جمله مواردی است که در رشته هایی مثل : مدیریت ، روانشناسی حتی حسابداری و بسیاری از رشته های دانشگاهی میتواند بسیار به دانشجو کمک کند . دانشجو باید مقالات مختلف علمی داخلی و خارجی را درنظر بگیرد که با موضوع مرتبط هستند . برای مقالات خارجی باید ترجمه سلیس و روان داشته باشد همزمان نباید منبع پاراگراف گم بشود ، میتواند در این زمینه از بعضی از نرم افزارها مثل : End Note استفاده کند یا خود ورد تا بتواند رعایت امانت را هم در متونش بکند . پیشینه تحقیق باید درمورد تحقیقات داخلی و خارجی مرتبط با موضوع در چند سال اخیر باشد این بسیار مهم است که دانشجو بداند چه تحقیقاتی تاکنون انجام شده و مهمترین آنها کدام بوده است و چه نتایجی را کسب کرده اند و از کدام روش ها در طرح تحقیقاتی خودشان استفاده کرده اند ؟ مبانی نظری منظور تعریف متغیرهاست . درمورد مبانی نظری آماده که با کیفیت خوب ارائه می شوند تعریف متغیرها و تشریح آنها و رابط های که باهم دارند بسیار مهم است . Base نظری که در این مورد ارائه می شود میتواند تشکیل دهنده حتی مدل تحقیق هم باشد . نظریه های مختلفی در مورد روابط بین متغیرهای موضوع حتما وجود خواهد داشت که Base نظری موضوع را تشکیل می دهد و مبانی نظری میتواند از آنها تشکیل بشود . به طورکلی فصل دوم پایان نامه فصلی است که دانشجو میتواند خیلی مطالب زیادی ازسایت های داخلی و خارجی و از مجلات و مقالات معتبر جمع کند . به طور کلی پیشینه و مبانی نظری آماده برای پایان نامه باید کیفیت مناسبی داشته باشد و منبع نویسی درستی داشته باشد و از یک یکنواختی و ترتیب خاصی پیروی کند . اینطور نیست که دانشجو هرچیزی را از هر گوشه و مقالات مختلف جمع آوری میکند بیاورد و بدون ترتیب در فصل دوم قرار بدهد . بنابراین ضروری است که دانشجویان با کسب آگاهی های لازم در مورد تمام رفرنس نویسیها اینکه دانشگاه مربوطه از کدام نوع رفرنس نویسی استفاده می کند و چه ترتیبی را می خواهد میتواند برای تدوین و نگارش فصل دوم پایان نامه اقدام بکند . حتما باید حاوی نکاتی باشد که در بر گیرنده ی متغیرها و موضوع مورد بحث باشد و با هم هماهنگی و انطباق کامل را داشته باشد . در این زمینه حتما باید از مطالب تخصصی استفاده بشود و نو آوری های لازم را حتما ذکر کند . در پایان فصل حتما باید یک جمع بندی و خلاصه نویسی از فصل داشته باشد و بگیریم که تا الان تحقیقات انجام شده و شکاف دراینجاها هست که میخواهیم ما آن را تحقیق کنیم و این شکاف را پر کنیم .

آیا پیشینه و مبانی نظری آماده پایاننامه برای انجام آن مناسب است ؟

2017-09-05
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss