تماس با ما

این مرکز همه روزه اطلاعات جدیدی را در سایت بارگزاری می کند. دانشجویانی که برای دانلود در سایت با مشکل احتمالی مواجه شده اند، واریز را از طریق بانکی انجام داده اند و گزارش واریز می دهند و یا تحقیقی می خواهند که در سایت بنیاد نمی باشد، می توانند از طریق فرم زیر و یا ایمیل مربوطه با ما در ارتباط باشند و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت کنند. همچنین محققان و اساتیدی که دارای تحقیقاتی می باشند اعم از پروپوزال آماده ، ترجمه مقالات و یا پرسشنامه های رشته های مختلف می توانند برای ما ایمیل بزنند.
با تشکر: مدیریت مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران ( آسان داک)

 ایمیل : asandocco@gmail.com

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

captcha

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss