جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبدو بیا پروپوزال رایگان! پول نده! بدون پول دانلود کن!تا نبینی باور نمی کنی!

بدو بیا پروپوزال رایگان! پول نده! بدون پول دانلود کن!تا نبینی باور نمی کنی!

رایگانه واقعا؟

این جملات که در برخی سایت ها می بینید یعنی یک پروپوزالی که معلوم نیست کی نوشته! چی نوشته! برای چی نوشته! در چه رشته ای نوشته! چه زمانی نوشته! پس گول این رایگان بودن قضیه رو لطفا نخورید. این ها همه تبلیغات کاذب است. پروپوزال خوب در رشته ای مثل حسابداری یک هزینه اندکی دارد و با قیمت پایین می توان آن را دانلود کرد. سایتی مثل آسان داک در این کار پیشرو است و اکثر موسسات و مراکز علمی همه روزه از این سایت خرید دارند. توصیه این سایت این است که مطالعه یک پروپوزال ضعیف باعث گمراه شدن دانشجو شده و چه بسا آن چیز هایی هم که از روش تحقیق یاد گرفته را کلا فراموش می کند! پس کمی در این زمینه عاقلانه رفتار کرده و با اندکی هزینه خرید خوبی انجام دهید و فایل صحیح را برای طرح پیشنهادی خود انتخاب کرده و فرم پروپوزال تکمیل شده با کیفیت را دانلود کنید.

تشخیص صحیح!

کمی سخته. ولی نه آنقدر که اصلا نتوان این کار را انجام داد و تشخیص نداد. برخی دانشجویان به مقدمات پروپوزال و پایان نامه نویسی آشنا هستند و می توانند با دیدن یک بیان مسأله تا اندازه ای تشخیص دهند که ارزش دانلود دارد یا نه. پس خلاصه ای که سایت ها برای پروپوزال های خود می گذارند می تواند ملاک خوبی باشد. می توانید چند نمونه پروپوزال آماده برای رشته ای مانند حسابداری دانلود کرده و از مزیت های داشتن چند الگو بهره ببرید. این کار می تواند در مقایسه چند بیان مسأله، اهداف و فرضیه ها و روش تحقیق کمک کند. می توانید با پشتیبانی سایت ها ارتباط برقرار کرده و از کم و کیف کار باخبر بشوید. توضیحات مدیران سایت می تواند تا اندازه ای روشن کننده برخی مطالب باشد.

بنابراین دانلود پروپوزال رایگان نداریم!

با توضیحاتی که داده شد مشخص شد که نباید به اینگونه تبلیغات اعتماد کرد و دانشجو باید به دنبال فایل خوب پروپوزال باید و رایگان بودن همیشه دردسر دارد. ضمن اینکه پروپوزال های رایگان دست همه هست و این اصلا نمی تواند از نظر استاد مورد قبول باشد و استاد کار جدید یا کم تکرار می خواهد. پس هزینه لازم برای دانلود یک پروپوزال خوب را بده و با خیال راحت آن را بخر.

2018-12-13
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss