نمونه پروپوزال حسابداری

رشته­ حسابداری از آن رشته­ هایی است که خیلی موضوعات متنوعی را می­ پذیرد . برای بحث پایان­ نامه و پروپوزال ، داشتن نمونه پروپوزال یا پروپوزال ای که دانشجو بتواند به­ عنوان الگو قرار بدهد ، بسیار مهم است . شکی در این­ باره وجود ندارد که اساتید راهنما هم امروزه دریافته­ اند که دیدن و خواندن چند پروپوزال و پایان­ نامه حتی کاملا متفاوت از موضوع خود دانشجو می­ تواند برای او مفید باشد و با روش پژوهش و کار پژوهشی ، روش تحقیق و مولفه­ های آن آشنا بشود . اگرچه بعضی از قسمت­ های کار پایان­ نامه مثل کارهای آماری همیشه با یک مشاور انجام می­ شود ولی خواندن پروپوزال نمونه حسابداری می­تواند خیلی برای دانشجو جنبه­ های مثبت داشته باشد . و او را به سمت تحقیق بهتر سوق بدهد و این­که بخش­ های مختلف را درک کند ، از استاد راهنما کمک بگیرد ، مشاوره بگیرد ، هر سئوالی باشد در نمونه پروپوزال­ ها برای رشته­ ی حسابداری می­ تواند از استاد راهنما بپرسد ، خیلی از جاها در تهران یا سایر شهرستان­ ها انجام پروپوزال­ ها را به عهده بگیرند ، پروپوزال آماده ، پروپوزال نمونه خیلی زیادی در رشته­ ی حسابداری دارند که شاید خیلی از آن­ها بیش­تر از این­که جنبه مثبت داشته باشند دانشجو را در کارشناسی ارشد یا دکتری گمراه نماید . حتما باید پروپوزال از سایت معتبر تهیه بشود و کسی آن را نوشته باشد که کاملا آشنا به فن پروپوزال­ نویسی و در رشته­ ی حسابداری یا حسابرسی باشد و این می­ تواند خیلی کمک کند به دانشجو برای این­که رشد کند و جنبه­ های مختلف پروپوزال­ نویسی و پایان­ نامه ­نویسی را یاد بگیرد با پژوهش و تحقیق آشنا بشود و در آینده بتواند مواردی که مربوط به خودش است ، مربوط به تحصصیلات تکمیلی است آن­ها را پر کند . و با فرم­ ها و مخصوصا فرم خام پروپوزال بیگانه نباشد . و قبلا آن را دیده باشد ، بخش ­های مختلف آن را خوانده باشد و چند نمونه ، پروپوزال نمونه حسابداری را مرور کرده باشد .

۱۳۹۶-۰۸-۱۶
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss