عضویت در گروه تلگرام آسان داکپاورپوینت آماده ی پایان نامه و رساله دکتری برای دفاع !

در پایان کار انجام پایان نامه درهمه ی رشته ها مثل روانشناسی استاد راهنما حتما از دانشجو پاورپوینت دفاع را خواهد خواست . این پاورپوینت ممکن است در جاهای دیگر و درسازمان های دیگر به شکل های دیگر برای ارائه طرح ها وپژوهش ها ، برای طرح های توجیهی و برای سایر اقدامات می تواند مورد توجه قرار بگیرد . در ساختن پاورپوینت باید نکات خیلی مهمی را مدنظر داشته باشیم . بسیاری از افراد از انواع پاورپوینت آماده در سایت های مختلف مثل سایت آسان داک استفاده می کنند . باید بدانیم که فرم کلی پاورپوینت ها از یک قالب از پیش تعیین شده پیروی می کنند . یعنی اینکه حداقل برای پاورپوینت های آماده ی دفاع برای کارشناسی ارشد و رساله ی دکتری اینطور است که حتما باید بخش های خاصی آورده بشود و ضرورتی ندارد بعضی بخش ها آورده بشود . مثلا در مورد اهداف و فرضیه ها و سوالات ، مدلها ، مقدار کمی از بیان مسئله ، در فصل دوم کمتر دیده شده که تعریف متغیر ها و تشریح آنها و تقسیم بندی شان بیاید و از فصل دوم فقط به پیشینه ی تحقیق داخلی و خارجی اکتفا میشود و همان کافی است . بیشتر سعی می کنند که اصل پاورپوینت به فصل ۳ به بعد و جامعه آماری ، نمونه آماری ، روش تحقیق ، روش آنالیز و از همه مهمتر نتایج تحقیق و توضیح کامل آنها اختصاص داده بشود . خب در بیشتر دفاع ها برای پایان نامه وقتی که داده می شود حدود زمان ۲۰ دقیقه خواهد بود که در این مدت باید دانشجو دفاع بکند بنابراین تعداد اسلایدهایی که برای پایان نامه در نظر گرفته میشود و افکت هایی که برای آن در نظر گرفته می شود و متنی که در هر اسلاید وجود دارد باید طوری باشد که با زمان کلی مطابقت داشته باشد ، که به ویژه در رشته های تحصیلی مختلف انجام پاورپوینت برای دفاع بسیار ضروری است و باید حتما دانشجو چند نمونه از پاورپوینت های آماده را برای کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه های مختلف مثل : روانشناسی ، مدیریت ، حسابداری و سایر رشته ها ببیند تا بتواند هماهنگی خوبی با استاد راهنما برای دفاع داشته باشد . معمولا اساتید راهنما قبل از دفاع یک پیش دفاع اولیه از دانشجو خواهند خواست تا بتوانند اشکالاتی که وجود دارد را درسر دفاع تکرار نکند . به این ترتیب دانشجو می تواند مطمئن باشد که با داشته هایی که خودش دارد و پایان نامه ای که نوشته و همچنین طرح پاورپوینتی که آماده کرده می تواند دفاع مناسبی را انجام بدهد و نمره قابل قبولی را بگیرد .

پاورپوینت آماده ی پایان نامه و رساله دکتری برای دفاع !

۱۳۹۶-۰۶-۱۴
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss