جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتچرا باید برای انجام پایان نامه و رساله دکتری مشاوره بگیریم؟

چرا باید برای انجام پایان نامه و رساله دکتری مشاوره بگیریم؟

شاید برای همه دانشجویان طی کردن مسیر نوشتن رساله در مقاطع بالاتر کمی سخت باشد. مخصوصا اگر تجربه کارهای تحقیقاتی مانند پایان نامه را قبلا در مقطع کارشناسی ارشد نداشته باشند . آنها مطمئن هستند که استاد راهنما هم کمک زیادی به آنها نمی کنند و بنابراین باید از مشاوره افراد دیگری هم استفاده کنند تا بتوانند کار را پیش ببرند. در برخی رشته ها مانند اقتصاد و مدیریت مالی باید برای کارهای آنالیز داده ها هم افرادی متخصص حضور داشته باشند تا راهنمایی های لازم را انجام دهند. شاید لازم باشد که خود دانشجو برخی نرم افزار های مالی را یاد بگیرد تا بتواند کارها را زیر نظر خود و بهتر انجام دهد. شاید بهترین کار پیش بردن پایان نامه دکتری با مشاور و یادگیری قدم به قدم مراحل کار باشد . این کار می تواند استاد راهنما را هم از دانشجو راضی تر نگه دارد .

برخی گرایش های دکترا مانند روانشناسی و حسابداری دغدغه کمتری برای کار رساله خواهند داشت . در عوض ابزار تحقیقاتی آنها یعنی مصاحبه یا پرسشنامه با خبرگان یا جامعه آماری کمی باید با دقت انجام گیرد . گرفتن روایی و پایایی برای هر ابزاری که تهیه می شود ، ضروری می باشد . نمونه گیری برای این رشته ها با فرمول کوکران یا جدول کرجسی مورگان و یا روش های دیگر باید با دقت انجام شود .

از قدیم گفتن کار رو باید به دست کاردون بسپاری. برای مشاوره رایگان پروپوزال و پایان نامه هم یک کاردون واقعی در کشور هست. یه آقای دکتری که سرش برای انجام پروپوزال و پایان نامه و آماده کردن اون درد می کنه و به همه مسائل روش تحقیق و نرم افزارها وارده و خلاصه اینکه با سن نه چندان زیادش ته قضیست. سوالی رو اگه نتونست جواب بده و به روشی تسلط نداشت من شخصا این نوشته رو بر می دارم!!! زیاد ازش تعریف نمی کنم که تبلیغات نشه! چه جوری می تونی باهاش تماس بگیری؟ کاری نداره! این شمارشه: ۰۹۱۹۶۳۵۷۶۶۰  دکتر نوایی . بخصوص دانشجویان دکتری هر چی دوست داشتن می تونن ازش بپرسن و مشاوره بگیرن. امیدوارم بدردتون بخوره. ما که خیلی ازش استفاده کردیم و عالی بود.

2018-11-09
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss