چرا باید برای انجام پایان نامه و رساله دکتری مشاوره بگیریم؟

چرا باید برای انجام پایان نامه و رساله دکتری مشاوره بگیریم؟

شاید برای همه دانشجویان طی کردن مسیر نوشتن رساله در مقاطع بالاتر کمی سخت باشد. مخصوصا اگر تجربه کارهای تحقیقاتی مانند پایان نامه را قبلا در مقطع کارشناسی ارشد نداشته باشند . آنها مطمئن هستند که استاد راهنما هم کمک زیادی به آنها نمی کنند و بنابراین باید از مشاوره افراد دیگری هم استفاده کنند تا بتوانند کار را پیش ببرند. در برخی رشته ها مانند اقتصاد و مدیریت مالی باید برای کارهای آنالیز داده ها هم افرادی متخصص حضور داشته باشند تا راهنمایی های لازم را انجام دهند. شاید لازم باشد که خود دانشجو برخی نرم افزار های مالی را یاد بگیرد تا بتواند کارها را زیر نظر خود و بهتر انجام دهد. شاید بهترین کار پیش بردن پایان نامه دکتری با مشاور و یادگیری قدم به قدم مراحل کار باشد . این کار می تواند استاد راهنما را هم از دانشجو راضی تر نگه دارد .

برخی گرایش های دکترا مانند روانشناسی و حسابداری دغدغه کمتری برای کار رساله خواهند داشت . در عوض ابزار تحقیقاتی آنها یعنی مصاحبه یا پرسشنامه با خبرگان یا جامعه آماری کمی باید با دقت انجام گیرد . گرفتن روایی و پایایی برای هر ابزاری که تهیه می شود ، ضروری می باشد . نمونه گیری برای این رشته ها با فرمول کوکران یا جدول کرجسی مورگان و یا روش های دیگر باید با دقت انجام شود .

۱۳۹۷-۰۸-۱۸
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss