عضویت در گروه تلگرام آسان داکچرا دانلود پروپوزال آماده رایگان خوب سخت است؟

چرا دانلود پروپوزال آماده رایگان خوب سخت است؟

در برخی موارد می شنویک که طرف پروپوزال خوب آماده دانلود کرده که هیچ هزینه ای هم برای آن نپرداخته مثلا رشته روانشناسی یا مدیریت و این برای بعضی دیگر که مبلغی برای دانلود پرداخته اند کمی سنگین می آید. باید عرض شود که معمولا پروپوزال هایی که به صورت رایگان در سایت های مختلف برای دانلود قرار می گیرند از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند و خود صاحبان سایت هم به همین دلیل آن را بر روی سایت به صورت مجانی قرار داده است و اصطلاحا زحمتی برای آن کشیده نشده است.

در برخی موارد پروپوزال و پایان نامه برای دانلود آماده مجانی ارشد و دکتری مدیریت حسابداری یا روانشناسی می تواند با قیمت های پایین تر باشد که خوب است ولی کاملا مجانی و رایگان همیشه شک برانگیز بوده و باید کیفیت آن مورد بررسی کامل قرار بگیرد. اینگونه پروژه های آماده دانشگاهی معمولا نه تنها چیزی به دانشجویان ارشد و دکتری اضافه نمی کنند، بلکه باعث سردرگمی آنها برای نوشتن پروژه و طرح خودشان می شوند. درست مانند این است که یک متن انگلیسی را در نرم افزار ترجمه کنیم که کیفیت خوبی در نمی آید.

تنها موسسه ای که پروپوزال خوب آماده برای دانلود در رشته های مختلف روانشناسی، مدیریت، حسابداری دارد آسان داک می باشد.

۱۳۹۵-۰۸-۲۵
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss