کسب تجربه پروپوزال نویسی با پروپوزال آماده روانشناسی

کسب تجربه پروپوزال نویسی با پروپوزال آماده روانشناسی کارشناسی ارشد و دکتری

وقتی صحبت از پروژه آماده در جمع های اجتماعی در عصر حاضر کشورمان می شود ، ناخودآگاه برای پایان نامه ها و پروپوزال های این چنینی اول بار یاد خیابان انقلاب و تمام دکان های پایان نامه نویسی آن می افتیم . با قدم زدن در خیابان و تابلوهای مختلفی که هر کدام نشان دهنده انجام کار توسط موسسه ای است متوجه می شویم که تقریبا همه کارهای دانشگاهی مانند پروپوزال آماده روانشناسی خوب در مقطع ارشد و دکتری در آنجا یافت می شود . کافیست در موارد دیگر نمونه فرم پروپوزالی در دست داشته باشین و روز بعد تکمیل شده آن را تحویل بگیرید . بدین ترتیب باید اذعان داشت که افراد متخصص هم در آنجا یافت می شود چون با بررسی کار انجام شده می توان دریافت که کیفیت کار هم چندان بد نمی باشد . ولی آیا واقعا می توان از روی چنین فرم های آماده ای ، تجربه کافی برای پروپوزال نویسی و انجام پایان نامه کسب کرد و برای دفاع آماده شد . در پاسخ باید گفت که تا اندازه ای . اگر دانشجویی اطلاعات متوسطی در مورد روش تحقیق و نکات آن و بخش های آماری مختلف و آنالیزها داشته باشد ، با دیدن چند نمونه عملی کار و پروژه های پایانی مختلف که تکمیل شده هستند ، می تواند با تجربه شده و خود اقدام به نوشتن پروژه بکند . ولی اگر هیچ اطلاعاتی در دسترس دانشجو نباشد در آن هنگام شاید این تحقیقات آماده هر چقدر هم با کیفیت باشد بدرد وی نخورد .
یکی از اساتید به نام در دانشگاه های تهران عنوان می کرد که پروپوزال آماده روانشناسی (Psychological provided proposal) که از همین ناحیه بدستش رسیده دارای کیفیت متوسط رو به پایین بوده است و چندان ارزش کار تحقیقاتی نو نداشته است و برای نوشتن پایان نامه باید هم موضوعات بهتری در دسترس دانشجویان رشته روانشناسی قرار بگیرد و هم سبک نگارش و توضیحات باید برای این رشته کام تر باشد . وی اضافه می کند که مشخص است که فرد بیسواد این پروژه ها را آماده نمی کند و حداقل تحصیلات دانشگاهی تا مقطع کارشناسی ارشد را دارا می باشد . چون به هر حال برخی از نکات و مسائل نوشتن پروپوزال و آماده کردن آن در رشته روانشناسی را دارا می باشد .
بنابراین نتیجه گیری می شود که افراد و فارغ التحصیلان بیکاری هستند که چندان هم بی استعداد نبوده ولی فضای کاری جامعه به آنها اجازه فعالیت های بهتر را نداده و سعی دارند از همان ذخیره های علمی که دارند و از توانایی هایی که در تحصیلات در مقاطع بالاتر کسب کرده اند استفاده کرده و هم کار دانشجو را راه بیندازند و هم پولی برای گذران زندگی کسب کنند . ولی نکته ای که باقی می ماند این است که به هر حال نهادهای مربوطه باید همانطور که به دنبال حذف اینگونه کارها هستند برای پیگیری مشکل بیکاری این قبیل افراد هم اقدامی بکنند تا صورت مسأله را پاک نکرده و به دنبال حل آن باشند .

کسب تجربه پروپوزال نویسی با پروپوزال آماده روانشناسی

کسب تجربه پروپوزال نویسی با پروپوزال آماده روانشناسی

۱۳۹۶-۰۷-۰۸
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss