جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتآثار ایمان به خدا

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

آثار ایمان به خدا

انسان در سایه گسترده خود بر بسیاری از مشکلات زندگی پیروز شده است . برای نمونه ، با شناختن میکرب ، و راههای مبارزه با آن ، خود را از بسیاری بیماری ها رهانیده و با استخراج منابع زیر زمینی و استفاده از نیروی طبیعت ، وسایل رفاه خویش را فراهم آورده است ، ولی در کنار این پیروزی های چشمگیر علمی ، به سکون خاطر و آرامش روان ، که زیر بنای زندگی سعادتمندانه است ، نه تنها دست نیافته ، بلکه با ÷یشرفتهای مادی و افزایش وسایل جسمانی ، مشکلات روانی اش افزون شده است . گواه آن ، آمارهایی است که مطبوعات پیشرفته ترین کشورهای جهان در این باره منتشر ساخته اند .

در بررسی این مشکل بغرنج ، بعلت های زیر بر می خوریم :

الف ) ماده گرایی : کسانی که معنویات را بدست فراموشی سپرده و جز مادیات ، هدف دیگر ندارند ، پیوسته برای ارضای غرایز و اشباع امیال نفسانی خود تلاش می کنند ، ولی به یک دهم آنچه می خواهند نمی رسند و نتیجه ای جز تشویش ، اضطراب و نا آرامی فکری نصیبشان نمی شود .

ب ) اندیشه فنا و مرگ : هر انسانی به یقین می داند که پس از مدتی خواهد مرد . و از آنچه به بهای عمر خود گرد آورده است ، دست خواهد شست . مرگ برای کسانی که آن را پایان زندگی می دانند و به جهان دیگری برای ادامه حیات اعتقاد ندارند ، چنان جانکاه و دارای فشار روانی است که مجبورند عمر خویش را با تلخی سپری سازند …………………….

……………………

………………..

۲۹,۰۰۰ ریال – خرید
2019-03-14
كد : 28925
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss