جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتآثار حقوقي ازدواج غير قانوني بانوان ايراني با اتباع خارجي بر فرزندان آنان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: آثار حقوقي ازدواج غير قانوني بانوان ايراني با اتباع خارجي بر فرزندان آنان

دانلود پروپوزال آماده حقوق عمومی و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق و انجام پایان نامه دکتری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

هر دولتي براي شناسايي اتباع خود مقرراتي دارد که بر اساس آن بين اتباع خود و دول بيگانه تميز قائل مي­شود. در ايران ماده ۹۷۶ تا ۹۹۱ کتاب دوم از جلد سوم قانون مدني مصوب ۲۷/۱۱/۱۳۱۳ و اصلاحيه هاي بعدي آن به مسئله تابعيت مي­پردازد و احکامي را بيان مي­کند، از طرفی پديده مهاجرت متاثر از عوامل اجتماعي، اقتصادي و بروز جنگ و ناآرامي در کشورها است که براي همسايگان آن کشورها مشکلاتي را به همراه دارد. کشور هاي مهاجر فرست همسايه ايران عمدتا عراق و افغانستان هستند که در يک برهه از زمان با اعمال سياست درهاي باز از سوي دولت جمهوري اسلامي ايران، خيل عظيمي از اتباع عراقي و افغاني وارد خاک ايران شدند. مهاجرين و پناهندگان و بطور عمده افغاني ها به دليل دريافت کم دستمزد مورد استقبال صنعت گران و توليد کنندگان قرار گرفته و براي خود جايگاه اقتصادي نسبتا مناسبي در ايران پيدا نموده و دولت پس از گذشت اين دوره و تغيير سياست مبني بر اخراج اتباع افغاني از ايران و سر شماري آنان با مشکل جديدي مواجه شد که همان ازدواج آنان با دختران ايراني بود و مسئله جدي تر هويت و تابعيت فرزندان حاصل از اين ازدواج ها بود و از آنجائيکه ايرانيان مسلمان توجه و اشراف بيشتري به احکام ديني مربوط به ازدواج نسبت به قوانين ومقررات موضوعه دارند، بنابراين از آثار و تبعات حقوقي ازدواج با خارجيان غافل مانده و مبتني بر قواعد مذهبي و عرفي ازدواج کرده و صاحب فرزند مي­شوند. تا اينجاي ماجرا از منظر زوجين مسئله اي وجود ندارد ولي به مجرد درخواست سند هويتي تابعيتي يعني شناسنامه براي کودک خود از ادارات ثبت احوال، تابعيت کودک زير سئوال مي­رود و عدم انطباق آن با قواعد تابعيت به شکل يک معضل خود نمايي مي­کند.

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

پاسداري از مرز هاي هويتي و تابعيتي همان اندازه اهميت دارد که نگهباني از مرز هاي جغرافيايي کشور ، حراست از کشور در گرو شناخت آسيب هاي موجود و تهديد هاي احتمالي به تماميت ارضي و جمعيتي کشور است . بنابر اين همانطور که نبايد در اعطاي تابعيت تساهل نمود در گرفتن تابعيت از اتباع ايراني نيز نبايد ساده انگاري بيش از حد يا سخت گيري بي مورد نمود،‌ چرا که مقوله تابعيت يک امر سیاسی و مبتنی بر مصلحت اندیشی زمامداران حکومت است نه يک موضوع شرعي.

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

مطالعات صورت گرفته در خصوص مسئله تابعيت کودکان حاصل از ازدواج زنان ايراني با مردان خارجي بيشتر و عمدتاً بصورت مقاله است و کار تحقيقي دانشجويي در اين زمينه کمتر انجام شده است. برخي از نويسندگان از جنبه جامعه شناختي و پاره اي از لحاظ روانشناختي به موضوع پرداخته اند و عده اي نيز صرفا چارچوب هاي قانوني را مد نظر داشته اند و کمتر به چالش ها و آثار و تبعات اين گونه ازدواج ها خصوصا بر کودکان و زن ايراني پرداخته شده است. ­در ادامه تعدادي از کارهاي تحقيقي و مقالات منتشر شده معرفي مي گردد.

  • کارهاي پژوهشي انجام شده :

 

الف) سيدرضا مشرف (۱۳۸۷) : پژوهشکده امير کبير ـ مشهد ـ وي در يک پژوهش که با همکاری اداره کل ثبت احوال استان خراسان رضوی انجام شده است، به بررسي پيامدهاي ازدواج غيرقانوني زنان ايراني با اتباع بيگانه در استان خراسان رضوي پرداخته است. او با روش تحقيق پيمايشي به ۳۰۲ زوج با شرايط موصوف به مصاحبه پرداخته، اطلاعات به دست آمده را با روشهاي آماري تحليل نموده و به نتايج زير دست يافته است:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری مدیریت، انجام رساله روانشناسی، انجام پروپوزال دکتری مدیریت، پروپوزال آماده حسابداری، پروپوزال آماده مدیریت مالی، پروپوزال آماده اقتصاد

 

2019-03-06
كد : 12942
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss