جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتآزمون عملی اعتماد اولیه روی بانکداری همراه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

An empirical examination of initial trust in mobile banking (2011)

آزمون عملی اعتماد اولیه روی بانکداری همراه

توضیحات: ۱۴ صفحه انگلیسی، ۱۳ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

هدف- هدف این مقاله آزمون تاثیر اعتماد اولیه روی پذیرش کاربران بانکداری همراه است.

طراحی/متدولوژی /رویکرد- بر اساس پاسخ های معتبر از یک پرسشنامه پیمایشی، از مدلسازی ساختاری برای آزمون این مدل پژوهشی استفاده شده است.

یافته ها- این نتایح نشان می دهد که اطمینان ساختاری و کیفیت اطلاعات مهم ترین عوامل تاثیر گذار روی اعتماد اولیه هستند جاییکه کیفیت اطلاعات و کیفیت سیستم به طور معنی داری روی مفید بودن ادراک شده تاثیر می گذارند. اعتماد اولیه روی مفید بودن ادراک شده و هر دو عاملی که پیش بینی کننده نیت استفاده از بانکداری همراه است تاثیر می گذارد.

محدودیت های تحقیق/ کاربردها – این نمونه عمدتا متشکل از کاربرانی است که تجربه اینترنتی قوی دارند که می تواند روی اعتماد آنها در بانکداری همراه تاثیر گذارد. مطالعات آتی نیازمند تعمیم این نتایج به سایرنمونه هاست همچون کاربرانی که هیچ تجربه اینترنتی همراهی نداشته اند.

اصالت/ ارزش – مطالعه موجود عمدتا از نظریه های پذیرش فناوری اطلاعات استفاده می کند همچون TAM  تا بتواند رفتار کاربر همراه را درک کرده و به ندرت به تاثیر اعتماد اولیه روی پذیرش بانکداری همراه می پردازد. با این حال، ریسک ادارک شده بالا و هزینه های جابجایی کم ، نشان دهنده صروت ایجاد اعتماد اولیه است که رفتار کاربر را تسهیل می کند. این پژوهش این خلا را پر می کند.

کلید واژه ها: اعتماد اولیه، بانکداری همراه، کیفیت اطلاعات، کیفیت سیستم، اعتماد، بانکداری

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۶۰۰۰ تومان)

 

2019-02-26
كد : 3596
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss