جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتآزمون پادوا مقیاس اندازه گیری وسواس فکری عملی ۱۳۸۹

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه فارسی پادوا اصلاحی دانشگاه ایالتی واشنگتن درباره وسواس فکری و عملی است. نمره گذار این پرسشنامه به صورت طیف لیکرت از کاملا موافقم=۵ تا کاملا مخالفم=۱ می باشد.

نتایج مطالعه شمس و همکاران (۱۳۸۹) بیانگر پایایی و  همساني دروني با استفاده از آلفاي كرونباخ (۹۲/۰) ضريب دونيمه سازي با استفاده از همبستگي اصلاح شدة اسپيرمن (۹۵/۰) و پايايي حاصل از روش بازآزمايي (۷۷/۰) بود. براي برآورد روايي ملاك، پرسشنامة فارسي پادوآ با دو پرسشنامة وسواس فكر ي- عملي و پرسشنامة وسواس فكري- عملي مادزلي مقايسه شد كه نتايج به ترتيب ۶۹/۰ و ۵۸/۰ به دست آمد.

 

منبع

شمس، گیتی، کاویانی، حسین، اسماعیلی ترکانبوری، یعقوب، ابراهیم خانی، نرگس و امین منش، علیرضا. (۱۳۸۹). بررسي روايي و پايايي نسخة فارسي پرسشنامه پادوآ (اصلاحي دانشگاه ايالتي واشنگتن) در جمعيت دانشجويان سالم ايراني.  تازه هاي علوم شناختي، سال ۱۲، شمارة ۱، ۱-۱۶٫

 

2019-03-03
كد : 5461
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss