جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتآسيب شناسي مديريت پژوهشي در شركت ملي حفاري ايران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال تکمیل شده و پر شده: آسيب شناسي مديريت پژوهشي در شركت ملي حفاري ايران

نمونه پروپوزال های آماده همه رشته های دانشگاهی و دانلود فرم تکمیل شده و پر شده طرح پیشنهادیه پروپوزال ارشد و دکتری، نوشته شده با اصول روش تحقیق مناسب برای پایان نامه.

قسمت هایی از پروپوزال:

۱با آغاز هزاره سوم ميلادي، با وجود پيشرفتهاي چشمگير صنعت و فن آوري، كمتر كسي را مي توان پيدا كرد كه نقش پژوهش و تحقيق را در دستيابي به اين فن آوريها انكار كند امروزه در كشورهاي جهان اهميت و ضرورت تحقيقات به رسميت شناخته شده و دخالت اين امر در توسعه و رشد اقتصادي و سياسي كشورها بر هيچ كس پوشيده نمانده است( غلامي،۱۳۸۷).

از آنجا كه پشتوانه علمي با تحقيق و پژوهش به دست مي آيد به منظور ايجاد چنين پشتوانه اي بايد فضاي مديريتي در هر سازمان پژوهش را بازوي نرم افزاري مديريت در سياستگذاري،برنامه ريزي،تصميم گيري، نظارت و كنترل بدانيم تا امكان پويايي سازمان و استفاده از همه امكانات و موقعيتها فراهم گردد( علي پور،۱۳۸۴، ص ۱).

امروزه جامعه اي را نمي توان يافت كه بدون اتكا به پژوهش و نوآوري آينده روشني را براي خود پيش بيني نمايد در جهان فردا دانش و تكنولوژي نقش تعيين كننده اي را در شكوه و اقتدار اجتماعي، سياسي و اقتصادي كشورها بر عهده دارد و تنها صنعتي مي تواند در جامعه جهاني حضور داشته باشد كه در آن تحقيقات جايگاهي در خور و شايسته اشته باشد.وجود واحدهاي تحقيق و توسعه در صنعت نقش مهمي را در ارتقاء سطح كمي و كيفي محصولات كارخانجات ايفاء مي نمايد(جواهري،۱۳۷۵، ص ۲۸۱).

امروزه عواملي مانند يكپارچگي و ارتباطات بيشتر در سطح جهان، تغيير در موازنه قدرت اقتصادي، افزايش نقش شركتها و سازمانها در بازارهاي جهاني مسائل زيست محيطي و نيل به توسعه پايدار از جمله عوامل ازدياد رشد و توسعه اقتصادي تلقي مي گردد اين شرايط و توسعه پايدار با دستيابي به نگرشهاي بهره وري و توسعه فناوري به ويژه در كشورهاي در حال توسعه براي ايجاد مديريت تحقيق، نوآوري و يادگيري به منظور خلق ثروت و ايجاد ارزش افزوده با به جريان انداختن دانش و توسعه فناوري، كوششي نظامند را براي مديريت تحقيق، نوآوري و يادگيري سامان دهند لذا سياست گذاراني كه در حال حاضر به دنبال نوآوري در صنايع و فزوني توان رقابتي و بهره وري، توسعه فناوري و رشد اقتصادي در كشورهاي خود هستند نه تنها بايد روشهاي توسعه محصول، فرايند و خدمات شركتها را مورد توجه قرار دهند بلكه بايد نهادها و روابط لازم را نيز ايجاد و ضمن حمايت از آنها محيطي را مهيا سازند كه اين نهادها و روابط در درون آن به گونه اي عمل كنند كه مجراي مناسبي براي جريان دانش فراهم آورند( پور سليمانيان،۱۳۸۴، ص ۱۱۶).

– بیان مسأله:

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده تقریبا رایگان ارشد و دکتری روانشناسی، پرسشنامه و ترجمه آماده کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، پروپوزال پر شده مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی

 

2019-03-08
كد : 16985
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss