جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتآشنايي با شبكه ( تعريف شبكه )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

آشنايي با شبكه ( تعريف شبكه )

(۱۳صفحه ورد)

پيش از به وجود آمدن شبكه هاي محلي تنها روش قراردادن  امكانات موجود در اختيار چندين كاربر ، سيستم هاي اشتراك زماني Time sharing  بودند . در اين سيستم ها ( كه د رحال حاضر نيز مورد استفاده قرار مي گيرند ) ، از يك كامپيوتر بزرگ ( Main Frame) كه از طريق خطوط ارتباطي ، مانند كابل هم محور يا كابل تلفن ، به چند ترمينال متصل بود ، استفاده مي شد . در اين سيستم ها تمامي مي توان محاسباتي در كامپيوتر مركزي قرار دارد و ترمينالهاي فاقد قدرت پردازش اطلاعات هستند . با پيدايش كامپيوترهاي شخصي كه با استقبال زيدي روبه رو شد كاربران توانستند از مزاياي يك كامپيوتر مستقل استفاده كنند . بسياري از تحليلگران مستقل بودن كامپيوتر هاي شخصي را يكي از دلايل اساسي استقبال .

كاربران مي دانند . در راستاي روند توسعه كامپيوترهاي شخصي بسياري از ادارات ، شركتها و سازمانها با خريد اين كامپيوتر از مزاياي آن بهره مند شدند . با گسترش استفاده از اين ابزار مفيد به تدريج نياز به ارتباط بين اين كامپيوترها احساس شد . برقراري ارتباط بين كامپيوتر ها  علاوه بر حفظ استقلال هر كامپيوتر موجب صرفه جويي در وقت و هزينه مي شد . شبكه هاي كامپيوتري براي برقراري اين ارتباط به وجود آمدند و به سرعت جاي خود را در ادارات و سازمانها باز كردند .

…………………………

………………………

2019-03-17
كد : 28978
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss