جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتآمادگی سازمانی و عوامل مرتبط با آن برای پذیرش فرایند های مدیریت دانش: یک مدل مفهومی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Organizational Readiness and its Contributing Factors to Adopt KM Processes: A Conceptual Model (2009)

آمادگی سازمانی و عوامل مرتبط با آن برای پذیرش فرایند های  مدیریت دانش: یک مدل مفهومی

توضیحات: ۹ صفحه انگلیسی، ۱۳ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

هدف اصلی این مقاله ،ارایه یک مدل مفهومی  برای  ارزیابی آمادگی سازمانی و عوامل مرتبط با آن برای پذیرش فرایند مدیریت دانش است .نویسندگان ، پیشنهاد می دهند ،آمادگی سازمانی باید با در نظر گرفتن عوامل سازمانی و شخصی بررسی شود. این مدل با یکپارچه سازی زیرساخت های مدیریت دانش و نظریه یکپارچه پذیرش استفاده از تکنولوژی (UTAUT) ، توسعه یافته است. این مدل ، ادبیات مدیریت دانش را ، به خصوص در آمادگی مدیریت دانش ،غنی می کند در حالیکه پایه ای برای پیشرفت بیشتر سایر محققان و نویسندگان است.

کلمات کلیدی: پردازش مدیریت دانش، آمادگی سازمانی، UTAUT، زیرساخت های مدیریت دانش.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۷۰۰۰ تومان)

 

2019-02-26
كد : 3260
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss