جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتآموزش کارآفرینی: مروری بر اهداف, روشهای تدریس, و نشانه های اثر

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Entrepreneurship education: a review of its objectives, teaching methods, and impact indicators (2010)

آموزش کارآفرینی: مروری بر اهداف, روشهای تدریس, و نشانه های اثر

– توضیحات: ۲۹ صفحه انگلیسی، ۳۵ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

هدف—مقاله جاری به هدف بررسی انتشارات موجود در زمینه آموزش کارافرینی و ارزیابی تنظیمات موجود بین اهداف جامع, مخاطب هدف, روشهای تدریس و نشانه های اثر آن تهیه شده است.

طرح/روش شناسی/روش— مرور نیمه منظم نوشتجات انجام شده است؛ از داده های ۶ صفحه گسترده اکسل مجزا استفاده شده است. این دیتاشیتها بمنظور کاهش جانبداری های نویسنده بکار رفته اند. ۱۰۸ مقاله مورد مطالعه قرار گرفته و بر اساس اهداف آموزشی, مخاطب هدف, فعالیتهای برتر گروه, روش تدریس بکار رفته و نشانه های اثر دسته بندی شده اند. یافته ها—محققین این حوزه با وجود تعاریف متفاوت از موضوعات, بسمت چارچوبی یکتا از آموزش کارفرینی هم نظر می باشند.تغییراتی از آغاز تا دیدگاه تغییر نگرش آموزش کارافرینی وجود دارد. با اینحال, با وجود گروه های هدف متنوع , عدم توافقاتی هم بین هدف مربیان و دیگر إی نفعان در عوامل موفقیت و  آموزش کارافرینی با روشهای آموزشی کاربردی وجود دارد.

محدودیتها/مفاهیم تحقیق—کار جاری در مرور نوشتجات با محدودیتهایی روبرو بوده است. محدودیت اصلی, سهیم کردن هر دو نوع نوشتجات تجربی و نظری بوده است؛ استفاده از روشی متاتحلیلی مناسب تر می باشد.

مفاهیم عملی—آموزش کارافرینی در کلیت خود مورد مرور قرار گرفته شده است. این امر برای آموزش دهندگان و سیاست گزارانی که در تنظیم و تسهیل برنامه های آموزشی کارافرینی حضور دارند, مفید است. کار جاری بطور خاص, به فهم مسائل مرتبط با عدم توافقات تنظیم برنامه های کارفرینی کمک می کند؛ دامی که بر سر راه بیشتر طراحان وجود دارد.

ابتکار(اصالت)/بها—نو بودن کار جاری در استفاده از برگه های جمع آوری داده ها می باشد. این امر جانبداری نویسنده را به حداقل می رساند و برخی امکانات منطقی را برای معنی کردن و نتیجه گیری از نوشتجات موجود آموزش کارفرینی در اختیار ما قرار می دهد.

کلیدواژگان: آموزش, کارافرینی, روشهای تدریس

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۲۴۰۰۰ تومان)

 

2019-03-03
كد : 5010
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss