جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتآنتروپولوژی ، انسان در جهان‌بيني قرآن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

آنتروپولوژی ، انسان در جهان‌بيني قرآن

منشأ پيدايش انسان، توزيع جمعيت و پراكندگي آن

(۵۱ صفحه ورد)

مقدمه

از جمله علومي كه به بررسي انسان و رمز و رازهاي آن مي‌پردازند علوم انساني تجربي و فلسفه‌هاي مضاف آن، علم النفس فلسفي، خوشناسي، فلسفه اخلاق، عرفان، اخلاق، فلسفه اجتماعي، فلسفه‌ي علوم اجتماعي، تاريخ و حقوق مي‌باشد.

محور بودن انسان در جهان‌بيني قرآن را نبايد با انسان مداري (HUMANISM) يكي دانست. واژه اومانيسم هر چند در طول تاريخ معاني متفاوتي يافته است ولي آنچه امروزه از اين واژه اراده مي‌شود مفهومي است كه براي اولين بار ماكس شلر (max sheler) دانشمند آلماني آن را مطرح كرد؛ از ديدگاه شلر، «انسان» معيار و مقياس همه چيز است. بر اين اساس اومانيسم نوعاً نفي خدا و هرگونه نيروي خارق‌العاده را به عنوان موجودي فراتر از انسان در پي دارد و محكوم بودن انسان نسبت به نيروهاي فوق طبيعي را به كلي انكار مي‌كند؛ چنان كه هم سنگ دانستن انسان با موجودات طبيعي را نمي‌پذيرد و به جاي خدا محوري با طبيعت محوري، انسان محوري را قرار مي‌دهد. اين آموزه بر اين باور است كه به همه چيز و از جمله تفسير و توجيه جهان، بينش‌ها و ارزش‌هاي فلسفي، هنري، حقوقي، اخلاقي و هر گونه ايدئولوژي و نيز مكاتب، رشته‌ها و تحقيقات علمي بايد با محوريت انسان صورت گيرد.

انسان‌شناسي تجربي را نبايد با انسان به مفهوم anthropology خلط كرد.

انسان‌شناسي تجربي شامل همه شاخه‌هاي علوم انساني و از جمله آنتروپولوژي است. آنتروپولوژي هر چند در طول تاريخ كاربردهاي مختلفي داشته است ولي معناي رايج آن در………………………………………………………………………………………

……………………………………………………………………………………………..

 

2019-03-29
كد : 42641
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss