جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتآیا سیستم های هزینه یابی بر مبنای فعالیت یک ابزار مناسب برای بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط هستند؟ مطالعه در مکزیک

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

is the activity based costing system a viable instrument for smalland medium enterprises? The case of Mexico (2014)

آیا سیستم های هزینه یابی بر مبنای فعالیت یک ابزار مناسب برای بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط هستند؟ مطالعه در مکزیک

توضیحات: ۱۳ صفحه انگلیسی، ۲۵ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

شرکت ها با اندازه کوچک و متوسط (SMEs) با چالش های زیادی مواجه می شوند تا بتوانند رقابت کنند و آنها باید استراتژی هایی را تدوین کنند تا آنها را قادر سازد تا قیمت ها را کنترل کنند. هدف از این مقاله تحلیل و ارزیابی اثرات، نفوذ و ویژگیهای هزینه یابی بر مبنای فعالیت (ABC) است. این تحقیق از نوع کمی و توصیفی است که نمونه های بررسی شده شامل ۱۸۰ شرکت با اندازه کوچک و متوسط می باشند. نتایج کمی هزینه یابی بر مبنای فعالیت در شرکت های کوچک و متوسط ، استفاده از سیستم سنتی نشان داد زیرا افراد فاقد آگاهی های لازم بودند و اینکه شرکتهایی وجود دارند که اصلا از هیچ گونه سیستم هزینه یابی استفاده نمی کنند. در نهایت، شرکتهای کوچک و متوسط مکزیکی به سازگاری و فواید ABC پی بردند و حقیقت مهم این است که کاربرد امکان پذیر روشهای هزینه یابی مختلف را برای اهداف مختلف درک کردند.

کلمات کلیدی: بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط، هزینه یابی بر مبنای فعالیت، سیستم های هزینه یابی سنتنی، مکزیک

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

2019-02-26
كد : 3630
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss