اتحادیه افریقا، حکومت مشروطه و تسهیم قدرت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The African Union, Constitutionalism and Power-Sharing(2013)

اتحادیه افریقا، حکومت مشروطه و تسهیم قدرت

توضیحات: ۲۹ صفحه انگلیسی، ۱۳ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

در طول دهه های گذشته، اتحادیه افریقا در چهارچوب قانونی قرار گرفته است تا قوانین اساسی به ویژه قانون های اساسی قدیم که از قدرت ها در دولت های عضو انتقال یافته است را ارتقا بخشد. انجمن امنیت و صلح ان با تغییرات غیر اساسی دولت را با استفاده از تحریم ها مخالفت کرده است. انجمن صلح و امنیت به طور خودکار یک بازگشت در ترتیب اساسی به ویژه از طریق انتخابات ازاد و منصفانه به عنوان یک احیا برای تغییرات غیر اساسی دولت اختصاص داده است. بنابراین، مقابله با قوانین مغایر با قانون اساسی به معنی به دست اوردن یا انتقال قدرت است، اتحادیه افریقا به طور کلی از استفاده از توافقات تسهیم قدرت به عنوان یک ابزار ایجاد تناقض یاد کرده است. بیشتر توافقات تسهیم قدرت با ترتیب اساسی منطبق نیستند. این خط مشی دو گانه، از مخالفت با انواع مشخصی از تغییرات غیر اساسی دولت در حالیکه توافقات از تسهیم قدرت دفاع می کنند ، یک چالش روشن برای سازگاری خط مشی اتحادیه افریقا ایجاد کرده اند.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۷۰۰۰ تومان)

 

۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۰۲
كد : 3053
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss