جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاتصال مکانیکی آلیاژهای منیزیم

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Mechanical joining of magnesium alloys (2010)

اتصال مکانیکی آلیاژهای منیزیم

توضیحات: ۲۶ صفحه انگلیسی، ۲۱ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

در مقایسه با روش های اتصال حرارتی مانند جوشکاری و لحیم کاری، تکنیک اتصال مکانیکی برای این قابل توجه است که مواد و یا مواد کمکی برای اتصال لازم نیست که به حالت مذاب تبدیل شوند. نابراین، استحکام مکانیکی اتصال با شکل دادن و یا بستن نفوذبه جای بسته شدن مواد به دست می آید. معمولا یک عنصر اتصال کمکی برای ایجاد مفصل استفاده می شود. با توجه به توانایی جمع آوری طیف گسترده ای از مواد مختلف، تکنیک های اتصال مکانیکی در شاخه های مختلف صنعت، به ویژه صنعت خودرو ایجاد شده است.

واژه های کلیدی: اتصال مکانیکی ، پرچ، پرچ کور ، پیچیدن مستقیم،پیچ سنجاقی، میخ سرپهن تنظیم، پیچ قفل حلقه، پرچ، همینگ، لبه دار کردن، پرچ خود رسوخ ، بست، منیزیم.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۰۰۰۰ تومان)

 

 

2019-02-26
كد : 3057
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss