جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: اثرات اسانس مرزه بر تخمیر شکمبه و عملکرد در بز غاله های بومی آذربایجان غربی(مهابادی)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : اثرات اسانس مرزه بر تخمیر شکمبه و عملکرد در بز غاله های بومی

آذربایجان غربی(مهابادی)

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسی کشاورزی علوم دامی تغذیه دام

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

امروزه جمعيت انسانها با رشد سريعي روبرو است كه اين پديده در مقايسه با قرن نوزدهم يك انفجار محسوب مي شود. اين افزايش جمعيت از دو جنبه براي متخصصين علوم كشاورزي و منابع طبيعي داراي اهميت است. هدف اول دستيابي به تكنولوژي تامين غذاي بشر براي جمعيت دنيا و عوامل موثر ميزان و عرضه آن ها تأثير دارد و دوم مطالعه روند ازياد جمعيت و اثرات آن بر عرضه فرآورده هاي كشاورزي براي نسل هاي آينده مي باشد. در اين رابطه مسايل مختلفي بايد مورد توجه قرار گيرد براي مثال محدوديت زمين قابل كشت و مشكلات زيست محيطي و استفاده بيش از حد از منابع محدود از آن جمله هستند (تقي زاده، ۱۳۷۵). با توجه به پیچیدگی هضم و متابوليسم پروتئين در نشخوار كنندگان به علت وجود هضم ميكروبي و تغييرات زياد آن در دستگاه گوارش از پيچيدگي خاصي برخوردار است متخصصين تلاش مي كنند تا حيوان با كمترين هزينه بيشترين پروتئين مورد نياز خود را از لحاظ پروتئين ميكروبي و حقيقي تولید ،وكند (كامرا و همكاران، ۲۰۰۸). آزمايش هاي اندازه گيري قابليت هضم شامل آزمايش بر روي حيوان زنده[۱] و روش آزمايشگاهي[۲] است كه هر كدام به نوبه ي خود داراي مزايا و معايبی هستند.

در تغذيه نشخوار كننده بايد سيستم توليدي متمركزي به ويژه در مورد توليد شير وسایر نيازهاي حيوان توسط سطوح بالاي اانرژي و پروتئين در نظر گرفته شود. بنابراين بايد نسبت بالايي از نشاسته و پروتئين باكيفيت بالا در تغذیه حیوانات استفده گردد .كه اين مواد هم بسيار سريع تخمیر می شوند. تجزیه سریع نشاسته باعث اسیدوز و تجزیه سریع  پروتئين باعث توليد آمونياك شكمبه اي و در نهايت افزايش دفع ازت گردد که در گذشته به منظور تاخير انداختن تجزيه پذيري پروتئين از آنتي بيوتيك ها ويونفرها برای کاهش جمعيت مسئول تخمير سريع پروتئين استفاده مي شد. ولی با توجه به باقی ماندن آنتی بیوتیک ها باقي ماندن اين مواد در محصولات حيوان و در نهايت گسترش محدوديتهاي ژنتيكي،استفاده از آنها مورد انتقاد قرار گرفته است (اوجاو، ۲۰۰۳). در نهايت مصرف آنتي بيوتيك ها به عنوان محرك رشد خوراک حيوان توسط انجمن كشاورزي اروپا در سال ۲۰۰۶ ممنوع اعلام شد. به همين علت دانشمندان تمایل به شدند. استفاده از سایر روش هاي كنترل جمعيت ميكروبي را( به منظور متعادل سازي تخمير شكمبه )پیدا کردند. عصاره  و اسانس هاي گياهي مي توانند دارای اثر متقابلي بر غشاي سلولي ميكروبي و مانعي براي رشد برخي باكتريهاي گرم مثبت و منفي باشند. در نتيجه اضافه كردن عصاره و اسانس برخي گياهان به شكمبه منجر به مهار دآميناسيون و تولید متان خواهد شد. اين عمل ميزان آمونياك، متان و استات را كاهش و در مقابل ميزان پروپيونات و بوتيرات افزايش می دهد. (كامرا و همكاران، ۲۰۰۸؛ پاترا وهمكاران، ۲۰۰۶).

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

۱Invivo

۲Invitro

2019-03-09
كد : 20851
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss