جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاثربخشی نشست های مهارت های زندگی در بهبود زندگی خانواده ها در فرهنگ سراهای تهران.

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: اثربخشی نشست های مهارت های زندگی در بهبود زندگی خانواده ها در فرهنگ سراهای تهران.

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

همه مردم مشکلات و عوامل استرس زا را در زندگي شان تجربه مي کنند و بايستي مکانيزم هايي براي مقابله با اين دشواري ها پيدا کنند. اين عوامل استرس زا در دامنه اي از هر روز، در حد معمول و يا خيلي شديد همچون بيکاري و بيماري قرار مي گيرد. اين که مردم چگونه با استرس مقابله مي کنند از شخصي به شخص ديگر متفاوت است. حتي همچنان که يک موقعيت خاص ممکن است رشد کند ، راهبردهاي استفاده شده توسط يک فرد هم ممکن است، تغيير و رشد يابد. در حالیکه راهبرد نامناسب در رویارویی با عوامل فشارزا می تواند موجب افزایش مشکلات گردد، بکارگیری راهبردهای درست مقابله می تواند دستاوردهای مثبتی در بهبود زندگی پی داشته باشد (محمدی و همکاران، ۱۳۸۷).

……

مرور منابع:

مهرابی زاده و همکاران (۱۳۸۹) اثربخشي آموزش مهارت هاي زندگي در افزايش سازگاري زناشويي زنان متاهل را مورد بررسی قرار دادند. جامعه آماري اين پژوهش، شامل کليه زنان متاهل ۴۰-۲۰ ساله تحت آموزش نهضت سواد آموزي شهر اهواز در سال ۸۶ بود. نمونه اي مشتمل بر ۵۰ نفر از اين زنان، به روش نمونه گيري تصادفي خوشه اي انتخاب شده و در گروه آزمايش و کنترل گمارده شدند. نتايج حاصل از تحليل داده ها نشان داد، آموزش مهارت هاي زندگي، بدون کنترل و با کنترل طول مدت ازدواج، مي تواند باعث افزايش سازگاري زناشويي زنان متاهل گروه آزمايش در مقايسه با کنترل شود.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی

۱- نشست های مهارت های زندگی در بهبود زندگی خانواده ها نقش معنی دار مثبت دارند.

فرضیه های فرعی:

۲- مهارت مدیریت استرس بیشترین تأثیر را در بهبود زندگی خانواده ها دارد.

۳- نشست های مهارت های زندگی در خانم ها تأثیر بیشتری نسبت به آقایان دارد.

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2577
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss