جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاثر آرایش کاشت و تراکم بوته بر عملکرد باقلا در استان گیلان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: اثر آرایش کاشت و تراکم بوته بر عملکرد باقلا در استان گیلان

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسی کشاورزی گرایش زراعت و اصلاح نباتات

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

گیاهان خانواده فاباسه با داشتن ۱۷ تا ۳۲ درصد پروتئین، نقش مهمی در تامین مواد پروتئینی و تولید کالری مورد نیاز انسان دارند. باقلا جزء گياهان مقاوم به سرما به حساب مي آيد و اين گياه محصول فصل خنك است و تا ۵-  سانتی گراد را تحمل مي كند، گرماي زياد باعث اختلالات جنيني باقلا مي شود و ريزش گلها و كاهش تعداد بذر در غلاف را به همراه خواهد داشت. در كشت باقلا تعيين تراكم بهينه و الگوي مناسب كاشت، براي استفاده مطلوب از نهاده ها مانند زمين، آب، نور و مواد غذايي نقش مفيد و موثري دارد و موجب افزايش كمي و كيفي محصول مي شود (شورگشتي،۱۳۷۷). به نظر مي رسد كه توجه به اين موضوع مهم در نزديك شدن به سقف پتانسيل توليدي گياه نقش مهم و موثري داشته باشد. با توجه به اين موضوعات ضعف در اعمال مديريت زراعي درست و استفاده نامناسب از نهاده هاي توليد و استفاده از تجهيزات نامناسب ، مقدار بذر براي كشت و در نتيجه تراكم نامناسب بوته در واحد سطح، نامناسب بودن روش هاي كنترل علف هاي هرز…از ديگر مشكلات به زراعي حبوبات است (باقري و همكاران،۱۳۸۵) به همين علت تراكم بوته و آرايش كاشت مناسب در افزايش عملكرد محصول نقش به سزايي داشته است. عملكرد يك گياه زراعي تحت تاثير چندين عامل و اثرات متقابل قرار مي گيرد، اين عوامل به طور كل شامل آب و هوا، خاك، گياه وعوامل اجتماعي و اقتصادي مي باشد. اين عوامل از يك ناحيه به ناحيه ديگر و از يك سال به سال ديگر  و از هر فصل به فصل ديگر در هر سال بسيار متغير بوده است و مسئول نوسانات عملكرد گياهان زراعي از يك منطقه به منطقه ديگر مي باشد (باقري و همكاران، ۱۳۸۵).

تراكم مطلوب به عوامل مختلفي بستگي دارد كه مهمترين آنها خصوصيات گياه، طول دوره  رويش، زمان و روش كاشت، حاصلخيزي خاك، اندازه بوته، رطوبت در دسترس، تابش خورشيدي و الگوي كاشت و وضعيت علفهاي هرز مي باشد. در واقع تراكم بوته مطلوب تراكمي است كه در نتيجه آن كليه عوامل محيطي آب و هوا و خاك به طور كامل مورد استفاده قرار گيرد و در عين حال رقابت درون بوته اي و برون بوته اي در حداقل باشد تا حداكثر عملكرد ممكن با كيفيت مطلوب بدست آيد و از طرف ديگر اين تراكم بايد فضاي كافي را براي انجام عمليات داشت و برداشت فراهم و تامين نمايد. آرايش بوته ها در داخل يك تراكم معين حائز اهميت است (محمودی، ۱۳۸۴).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-09
كد : 20420
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss