جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاثر استفاده از سطوح مختلف گلیسیرین در جیره بر صفات عملکردی و خصوصیات لاشه جوجه¬های گوشتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: اثر استفاده از سطوح مختلف گلیسیرین در جیره بر صفات عملکردی و خصوصیات لاشه جوجه­های گوشتی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

در صنعت طیور، به دلیل قیمت‌های در حال افزایش مواد غذایی غنی از انرژی، تلاش قابل ملاحظه­ای برای جستجوی جایگزین‌های انرژی و استفاده از این جایگزین‌ها به ویژه محصولات فرعی یا پسماندهای فرآوری صنعتی محصولات کشاورزی انجام شده است (سوشی و همکاران، ۲۰۱۱)[۱]. در حال حاضر مطالعات استفاده کننده از منابع تجدید شدنی انرژی به شدت مورد توجه بوده و از بین آن‌ها بیودیزل توجه خاصی را به خود جلب کرده است. بیودیزل جایگزینی برای سوخت‌های نفتی است و می‌تواند از چربی‌های حیوانی یا روغن‌های گیاهی تولید شود؛ که بیشتر این منابع بر پایه‌ی روغن سویا یا پیه گاوی است. گلیسیرین مهم‌ترین محصول تولید بیودیزل است (فریتاس و همکاران، ۲۰۱۲)[۲]. تولید یک تن بیودیزل منجر به تولید ۱۰۰ کیلوگرم گلیسیرین خام می‌شود (سوشی و همکاران، ۲۰۱۱). گلیسیرین به عنوان ارزان‌ترین منبع انرژی در جیره­های طیور مورد توجه بوده است (ابد-السامی و همکاران، ۲۰۱۰)[۳]. گلیسیرین همچنین با نام گلیسرول نیز مطرح است. از لحاظ شيميايي يك الكل است و مي‏بايستي به نام گليسرول خوانده شود ولي نام متعارف و تجارتي آن گليسيرين است. گلیسیرین یک جز کربوهیدراتی است که حدود ۱۱-۱۰ درصد وزن یک تری گلیسیرید را تشکیل می‌دهد (سرات و همکاران، ۲۰۰۶)[۴]. گلیسیرین در صنایع آرایشی، دارویی و سلاح‌ها بعد از اتمام فرآیند خالص­سازی استفاده می‌شود (سهو و همکاران، ۲۰۱۲).

……

مرور منابع:

فریتاس و همکاران (۲۰۱۲) طی آزمایشی بیان کردند که تغذیه با گلیسیرین منجر به بهبود عملکرد جوجه‌ها تا ۷ روز می‌شود. آن‌ها در این مطالعه اثرات تغذیه با گلیسیرین بر عملکرد و خصوصیات لاشه جوجه­های گوشتی را فقط در فاز پری استارتر (۱ تا ۷ روزگی) و یا برای کل دوره (۱ تا ۴۲ روزگی) مقایسه کردند. جوجه‌ها از کنجاله ذرت- سویا به عنوان جیره پایه و از سطوح صفر، ۵ و ۱۰ درصد گلیسیرین استفاده کردند. آن‌ها از جوجه­های گوشتی نر در این آزمایش با ۵ تیمار و ۷ تکرار استفاده کردند. در فاز پری استارتر (۱ تا ۷ روز) جیره های گلیسیرینی بدون اثر منفی بر دریافت خوراک منجر به بهبود دریافت وزن و ضریب تبدیل خوراک شدند. این بهبودی بعد از سن ۱۴ روزگی ادامه نداشت. چنین بیان شد که گلیسیرین دارای اثر واضحی بر کاهش محتوای ماده خشک کل بدن جوجه‌ها در ۷ روزگی داشته است. جوجه­های تغذیه شده با ۱۰ درصد گلیسیرین برای کل دوره‌ی آزمایشی، دارای اندیس تولیدی کمتری بودند. تولید لاشه و چربی زیرشکمی، تحت تأثیر تیمارها نبودند. زمانی که جوجه‌ها از ۱۰ درصد گلیسیرین به مدت ۴۲ روز استفاده کردند، رطوبت بستر افزایش یافت. جیره های حاوی ۵ یا ۱۰ درصد گلیسیرین در فاز پری استارتر یا ۵ درصد گلیسیرین تا ۴۲ روزگی برای جوجه های گوشتی مناسب می‌باشند.

………..

اهداف تحقیق:

– تعیین اثر وارد کردن گلیسیرین در جیره بر صفات عملکردی جوجه­های گوشتی.

– تعیین اثر وارد کردن گلیسیرین در جیره بر خصوصیات لاشه جوجه­های گوشتی.

………….

 

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

 

[۱] Suchy et al.(2011)

[۲] Freitas et al.(2012)

[۳] Abd-Elsamee et al. (2010)

[۴] Cerrate et al.(2006)

2019-02-25
كد : 2831
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss