جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاثر بخشی آموزش سواد اطلاعاتی بر سواد اطلاعاتی، تصمیم گیری، حل مسئله و خلاقیت دانشجویان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: اثر بخشی آموزش سواد اطلاعاتی بر سواد اطلاعاتی، تصمیم گیری، حل مسئله و خلاقیت دانشجویان

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

مفهوم سواد اطلاعاتی توسط متخصصان اطلاعات و کتابداری به مدت چندین دهه رونق یافته است. اولین کسی که این اصطلاح را به کار برد زورکوسکی[۱] رئیس انجمن صنعت اطلاعات بود. کسی که طرح برنامه ملی جهت دستیابی به سواد اطلاعاتی را به شورای ملی علوم کتابداری و اطلاعات آمریکا در سال ۱۹۷۴ ارائه داد. او می گوید افراد آموزش دیده برای بکارگیری منابع اطلاعاتی در مشاغل خود که می توان آنها را باسواد اطلاعاتی نامید، طیف وسیعی از ابزارهای اطلاعاتی و نیز منابع اولیه جهت ترکیب و ساخت راه حل های اطلاعاتی را یاد گرفته اند که در حل مسائل خود مورد استفاده قرار می دهند (به نقل از کورال[۲]، ۲۰۰۸).

……

مرور منابع:

لارکین و پینز[۳] (۲۰۰۴) رشد مهارت های سواد اطلاعاتی و مهارت های پژوهش در درس روانشناسی را مورد مطالعه قرار دادند. نتایج این تحقیق نشان داد که دانشجویانی که تکالیف مربوط به جست و جوی آنلاین را انجام داده بودند، در مقایسه با دانشجویان گروه کنترل، نمرات بالاتری کسب کردند.

گلدهیل[۴] (۲۰۱۲) اثرات جلسات آموزش سواد اطلاعاتی را مورد بررسی قرار داد. نتایج مطالعه نشان داد که یک بهبود معنی دار در شاخص های سواد اطلاعاتی برای افراد شرکت کننده مشاهده شد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی:

  • آموزش سواد اطلاعاتی برسواد اطلاعاتی، تصمیم گیری، حل مسأله و خلاقیت تاثیردارد.۱-آموزش سواد اطلاعاتی باعث افزایش سواد اطلاعاتی در دانشجویان می گردد.۳-آموزش سواد اطلاعاتی بر مهارتحل مسأله دانشجویان تاثیردارد.۵- هوش افراد روابط بین متغیرها را تعدیل می کند. 

 

  • ………….
  • ۴-آموزش سواد اطلاعاتی ا بر مهارت خلاقیت دانشجویان تاثیر دارد.
  • ۲-آموزش سواد اطلاعاتی برمهارت تصمیم گیری دانشجویان تاثیردارد.
  • فرضیه های فرعی:

 

[۱] – Zurkowski

[۲] – Corral

[۳] – Larkin and Pines

[۴] – Goldhill

2019-02-24
كد : 2152
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss