جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاثر بخشی مشاوره شغلی مبتنی بر رویکرد چند محوری(شفیع آبادی)بر بلوغ شغلی و خود کار آمدی دانش آموزان پسر سال اول متوسطه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: اثر بخشی مشاوره شغلی مبتنی بر رویکرد چند محوری(شفیع آبادی)بر بلوغ شغلی و خود کار آمدی دانش آموزان پسر سال اول متوسطه 

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

حق مسلم هر انساني است كه شغلي را به طور آزادانه انتخاب نمايد (شفيع آبادي، ۱۳۸۴) و هر انتخابي نيازمند آمادگي است؛ آماده كردن دانش آموزان براي آينده و كار وظيفه مهم مدارس است. كمك به دانش آموزان در زمينه جستجو، برنامه ريزي و تصميم گيري در مورد به دست آمدن شغل و رشد اهداف تحصيلي و حرفه اي از جمله مسئوليت هاي مهم مشاور، مربي و مسئولين مدرسه است ( سينك[۱]  ،۲۰۰۵،نظری۱۳۸۶) از آن جا كه شغل عامل مرتفع ساختن نيازهاي متعدد اقتصادي، اجتماعي و رواني فرد و جامعه مي باشد و متاثر از تحولات مدرن است، لذا توجه به فرايند و مسير شغل از انتخاب، ادامه، سازگاري و موفقيت شغلي ضروري به نظر مي رسد، شغل اهميت و ضرورت ويژهاي در زندگي انسان دارد و در واقع يكي از تصميم گيري­هاي اساسي و سرنوشت ساز براي انسان محسوب میشود­ (امونسون، بولسبي، نايلز[۲]، ۲۰۰۹).

……

مرور منابع:

اسدی الموتی و زارع بهرام آبادی(۱۳۹۱)،در پژوهشی به بررسی اثر بخشی مشاوره شغلی مبتنی بر الگوی سوپر بر بلوغ شغلی و خودکارآمدی دانش آموزان شهر قزوین پرداخت.نتایج حاصل که با استفاده از تحلیل کواریانس مورد تجزیه و تحلیل قرارگرفته بود حاکی از آن بود کهاین مدل بر بلوغ شغلی دانش آ موزان موثر بوده است.با وجود اینکه این تاثیر در زیر مقیاس های طرح ریزی بلوغ شغلی ومکاشفه بلوغ شغلی وترکیب این دومقیاس با عنوان نگرش بلوغ رشدشغلی مشاهده شد،در زیر مقیاس های اطلاعات دنیای کار وتصمیم گیری بلوغ حرفه ای تاثیر معنا داری مشاهده نشد.این درحالی بود که این تاثیر در مقیاس ترکیبی این دومقیاس به عنوان دانش بلوغ رشد شغلی وجود داشت اما در بررسی متغییر خودکارآمدی اثر بخشی این مدل تایید نشد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

مشاوره شغلی مبتنی بر رویکرد چند محوری (شفیع آبادی) بر بلوغ شغلی دانش آموزان پسر سال اول مقطع متوسطه منطقه ۴ شهرستان کرج موثر است.

مشاوره شغلی مبتنی بر رویکرد چند محوری (شفیع آبادی) بر خود کار آمدی دانش آموزان سال اول مقطع متوسطه منطقه ۴ شهرستان کرج موثر است.

………….

 

 

[۱]Sink،Christopher A

E.Amundson Norman ،  Niles Jo Ann Harris،  G. Niles Apencer[2]

2019-02-26
كد : 3953
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss