جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاثر تجمع گرد و غبار بر عبور انرژی خورشیدی از میان پوشش های شیشه ای جمع کننده های صفحه ای

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Effect of dust accumulation on solar transmittance through glass covers of plate-type collectors (2001)

اثر تجمع گرد و غبار بر عبور انرژی خورشیدی از میان پوشش های شیشه ای جمع کننده های صفحه ای

توضیحات: ۱۶ صفحه انگلیسی، ۱۸ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

تجمع گرد و غبار در صفحه های شیشه ای به همراه زاویه های شتاب مختلف و کاهش هایی در انتقال انرژی خورشیدی به طور آزمایشی در یک دوره۱ساله تحت شرایط آب و هوایی منطقه مینیا[۱] در میانه مصر بررسی شد.صفحه های شیشه ای طی آزمایش ۱ماهه به این منظور که به گرد و غبار اجازه تجمع را بدهد هرگز تمیز نشد.نتایج نشان می دهد که کاهش کسری در عبور عادی از شیشه شدیدا وابسته به رسوب گرد و غبار در رابطه با صفحه زاویه شتاب است،به علاوه در ارائه دوره و شرایط آب و هوایی مکان هم نقش دارد.براساس اطلاعات بدست آمده،یک رابطه تجربی،درست تا %۶±،توسعه یافته که به ما این اجازه را می دهد که کاهش عبور از شیشه را برای زاویه شتاب داده شده بعد از روزهای نوردهی به جو محاسبه کنیم.برای طراحی اهداف و در غیبت هر اطلاعات مشخصی،ادبیات استفاده از رابطه برای مناطق همسایه در طول صحرای کمربندی که از اقیانوس آرام تا خلیخ فارس توسعه یافته مقایسه می کند.برای مکانهای مناسب گرد و خاکی،شستشوی هفتگی پوشش های شیشه ای صفحه های خورشیدی اکیدا به عنوان بخشی از نگهداری روزانه توصیه شده،اما تجهیزات باید بلافاصله بعد از طوفان گرد و خاک برای بازدهی حفظ عملکرد غیرواقعی تمیز شده باشد.تمام حقوق محفوظ است.

کلید واژه:اثر گرد و غبار؛تنزل قابلیت نقل و انتقال؛گرد و غبار معلق

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۹۰۰۰ تومان)

 

[۱]Minia

2019-02-26
كد : 3061
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss