جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: اثر تراکم و تاریخ کاشت بر روی کمیت و کیفیت دو اکوتیپ سیر

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: :  اثر تراکم و تاریخ کاشت بر روی کمیت و کیفیت دو اکوتیپ سیر

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسی کشاورزی گرایش زراعت

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

گياهان دارويي يكي از منابع بسيار ارزشمند در گستره وسيع منابع طبيعي ايران هستند كه در صورت شناخت علمي، كشت، توسعه و بهره برداري صحيح مي توانند نقش مهمي در سلامت جامعه، اشتغالزايي و صادرات غير نفتي داشته باشند. رويكرد جهاني به استفاده از گياهان دارويي و تركيبهاي طبيعي در صنايع دارويي، آرايشي _ بهداشتي و غذايي و بدنبال آن توجه مردم، مسئولين و صنايع داخلي به استفاده از گياهان دارويي و معطر نياز مبرم به تحقيقات پايه اي و كاربردي وسيعي را در اين زمينه نمايان مي سازد. (امیدبیگی،۱۳۷۶)

سير[۱]  در ميان آليوم هاي خوراكي دومين محصول مهم بعد از پياز مي باشد و به عنوان سبزي، ادويه و دارو مورد استفاده قرار مي گيرد . توليد جهاني سير ۱۲ ميليون تن مي باشد كه از سال ۱۹۸۶ تا سال ۲۰۰۶ افزايش دو برابري داشته است . بيشترين سطح زير كشت و توليد به كشور چين با ۴۸۹۲۰۰ هکتار و ۶/۶ ميليون تن تعلق دارد .(Anon, 2007)سير داراي خواصي همچون قدرت ضدعفوني كنندگي، حشره كشي،ضدباكتريايي، ضدقارچي، ضدسرطاني و پايين آورنده قند و چربي خون مي باشد كه ناشي از وجود موادي مانند سينسيترين، پروتئين، فيبر، چربي، ويتامين هاي C ،B ،A  و قندهای طبيعي مقدار زيادي از ريز مغذي ها (مس، آهن، قلع، كلسيم) مي باشد .(Bayat and Nosrati, 2001)

سطح زير كشت سير در ايران متغير بوده و در سالهای اخیر حدود ۱۸۰۰۰-۱۲۰۰۰ هکتار با میانگین تولید ۸-۶ تن در هكتار گزارش شده است. استان همدان از جمله مناطق مستعد كشت سير در ايران است كه تاريخ كاشت مرسوم ان در منطقه همدان بين ۱۵ الی ۳۰ آبان ماه مي باشد كه با توجه به تاريخ برداشت سير در منطقه كه بين ۲۰ الي ۳۰ تير ماه مي باشد امكان كشت دوم نيز مهيا مي باشد. سطح زير كشت سيراستان همدان در سال زراعي ۸۶-۱۳۸۵ حدود ۲۸۵۲ هکتار و میزان تولید استان ۲۴۳۱۹ تن و ميانگين عملكرد آن ۹ تن در هكتار بود . علت عملكرد بالاتر سير در اين استان نسبت به ميانگين كشور پوشش مناسب برف بر روي محصول در زمستان مي باشد. از سوي ديگر بارندگي كافي در بهار و دماي مطلوب روز و شبهاي خنك در تابستان كه موجب رشد مطلوب سير در همدان مي گردد از عوامل اين برتری می باشد .(Nosrati, 2004) سیر سفید همدان داراي ده توده محلي مي باشد كه در بين اين توده ها بر اساس سلكسيون منفي شديد و گزينش تك بوته هاي برتر، توده علي آباد برتري نسبی از خود نشان داد

.(Abadi et at., 2009)

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱] Allium sativum L.

2019-03-09
كد : 21007
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss