جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاثر تنش قطع آب و کود نیتروژن بر عملکرد و اجزاء عملکرد دو رقم کرچک

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : اثر تنش قطع آب و کود نیتروژن بر عملکرد و اجزاء عملکرد دو رقم کرچک

  فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

علوم باغبانی گرایش فیزیولوژی و اصلاح گیاهان داروئی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

کرچک از خانواده فرفیون (Euphorbiaceae) دارای ۳۳۱ جنس و ۸۰۰۰ گونه است که اغلب دارای شیرابه­های سمی­اند و گل­های تک­جنسی دارند (زرگری، ۱۳۸۳). کرچک (Ricinus communis) از جمله گیاهان صنعتی این خانواده محسوب می­شود (ولاک و استودولا، ۱۳۸۲). کرچک گیاهی چند ساله، علفی، بصورت درختچه­ای یا درختی کوچک با ارتفاع حدود ۴ متر و برگ­های بسیار بزرگ و شبیه برگ انجیر، گل­های نر و ماده به صورت متمایز در نزدیک قسمت انتهای شاخه­ها رشد نموده و میوه به شکل کپسولی است که حاوی سه دانه می­باشد و دارای خارهای نرم، ساقه چوبی و تو خالی، گل آذین پانیکول مانند و در اصطلاح به نام شمعک، گل­های نر در پائین و گل­های ماده در قسمت بالا دیده می­شود (میر حیدر، ۱۳۸۵). جنس Ricinus فقط یک گونه دارد در این گونه تیپ­های قرمز و سبز دیده می­شود کولتیوار carmenctia وImpala  از نوع قرمزند که شمعک­های آن­ها به رنگ قرمز روشن، برگ­ها قرمز سبز و بذرهای آن قرمز تیره است (دوازده امامی و مجنون حسینی، ۱۳۷۸). کرچک نام ترکی گیاه و در فارسی به آن بید انجیر می­گویند (دوازده امامی و مجنون حسینی، ۱۳۷۸).

منشاء اصلی این گیاه حبشه بوده ولی امروزه به حدی پراکنده شده است که واریته­های متعدد از آن بر اثر کشت­های متوالی در نواحی مختلف کره زمین مشاهده می­شود، این گیاه در نواحی مختلف ایران از جمله خراسان، جنوب ایران و بلوچستان پرورش داده می­شود (فلوک، ۱۳۷۹)

گیاه کرچک نسبت به خشکی و شوری و خاصیت قلیایی خاک، بسیاری از آفات و حشرات و آلودگی شدید هوا مقاوم است. از نظر حاصلخیزی خاک بسیار کم توقع اما نسبت به سرما و یخبندان و غرقابی شدن زمین حساس است و چنانچه در زمان گلدهی گیاه کرچک با افزایش دما رو به رو شود به بسیاری از گرده­های گل خسارت وارد می­شود (زرگری، ۱۳۸۳).

کرچک گیاهی است نیمه گرمسیری که در سراسر مناطق گرم و گرمسیری رشد می­نماید کرچک به گرمای نسبتاً زیادی، یعنی ۲۰ تا ۲۵ درجه سانتی­گراد همراه با رطوبت کم نیاز دارد و روزهای بلند، روشن و آفتابی تابستان بهترین حالت برای رشد کرچک می­باشد، حرارت کمتر از ۱۵ درجه باعث کاهش روغن و حرارت بالاتر از ۳۵ درجه باعث کاهش روغن و پروتئین خواهد شد. این گیاه در مقابل گرما مقاوم است، کرچک زمین­هايی با pH 5 تا ۵/۶ را ترجیح می­دهد ولی می­تواند حتی ۲pH= را تحمل نماید (فون ویک و وینک، ۱۳۷۸). از آفات مهم کرچک می­توان آگروتیس یا طوقه­بر و آبدزدک و انواع گونه­های جیرجیرک و ملخ­ها و سوسک­های جهنده و ساقه­خوران را نام برد که بسته به منطقه خسارت­های متفاوتی وارد می­سازند، استفاده از حشره­کش­ها در خاك یا در برنامه آبیاری و استفاده از طعمه­های مسموم و در شرایط حمله شدید سمپاشی خسارت را تا حد ممکن­ کاهش می­دهد. بيماری­های مهم کرچک عبارتند از سرکوسپورا Cercosppora ricinella، زنگ برگ Psedommona ssp و کپک کپسول Alternaria ricini که در مناطق مرطوب به گل­آذین آسیب فراوان می­رسانند، با روش­های زراعی می­توان کرچک­های قوی و سالم تولید نمود که در برابر بیماری­ها مقاوم باشند البته ضد عفونی بذر، تقویت خاک، روش­های صحیح آبیاری و استفاده از واریته­های مقاوم می­توانند اثرات بیماری را به نحو چشمگیری کاهش دهند (ميرحيدر، ۱۳۸۵).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-09
كد : 20548
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss