جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: اثر درمان رابطه ای مبتنی بر رویکرد چندوجهی لازاروس بر بهبودی رابطه دختر-مادر در مقطع سوم راهنمایی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : اثر درمان رابطه ای مبتنی بر رویکرد چندوجهی لازاروس بر بهبودی رابطه دختر-مادر در مقطع سوم راهنمایی

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

روانشناسی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

پدر ومادر نوجوانی را به عنوان سخت ترین و پرتنش ترین مراحل رشدونمو می دانند(السون[۱] و همکاران،۱۹۸۳؛ پاسلی[۲] و جیکاس،۱۹۸۴)، بخش هایی از درگیری والد-فرزند شامل منع رفت و آمد( کاپلو ، بهر، چادویک ، هیل[۳] ویلیامسون[۴]،۱۹۸۲؛ متانا[۵]، یاو[۶]، رسترپو[۷]، بریگس[۸]، ۱۹۹۱)، انتخاب دوستان و فعالیتهای (الیم[۹]،۱۹۹۴)، استفاده از مواد مخدر(رای[۱۰]،۱۹۹۲)، استفاده از الکل(السون و همکاران،۱۹۸۳؛ متانا،۱۹۸۹)، کارهای مدرسه( کاپلو و همکاران، ۱۹۸۲؛ پاپینی[۱۱] و سبی،۱۹۸۸)، انضباط (الیم، ۱۹۹۴؛ میور و مونته[۱۲]، ۱۹۸۶؛ متانا[۱۳]، ۱۹۸۹)،قوانین مربوط به خانواده و تنظیم فعالیتهای نوجوانان (مانتمی[۱۴]، ۱۹۸۶، اسمتانا،۱۹۸۹) دخالت نوجوان در فعالیتهای غیرقانونی( مگز، ۱۹۹۳، گالامبوس[۱۵]،۱۹۹۲) و مشکلات ارتباطی (کانگر، پترسون، ۱۹۸۴؛ونجلیست[۱۶]، ۱۹۹۲؛ به نقل از مورفی، دونوهیو، آزرین،تیچنر، کروم[۱۷]، ۲۰۰۳).

از آن جایی که روابط والد ـ فرزند نشان دهنده ابتدایی ترین و اصیل ترین روابط اجتماعی انسان در گستره زندگی است ، از این رو کیفیت روابط والد ـ فرزند به عنوان مهمترین عامل موثر شایستگی ، شکوفایی و بهزیستی  همه افراد مورد بحث قرار گرفته است(واحد مستقل علوم رفتاری پایه،انجمن سلامت روانی  مشاوره ملی[۱۸]، ۱۹۹۶، به نقل از برجعلی، ۱۳۸۴ ).

روابط والد-نوجوان مدت زیادی است که برای سازگاری نوجوان مهم تلقی می شود. انتقال از بچگی به بزرگسالی اغلب با چندین چالش مانند رشد سریع جسمی(تانر و فاکنر[۱۹]،۱۹۷۸)، احساسی(استینبرگ و سیلوربرگ[۲۰]،۱۹۸۶)، اجتماعی(لارسن و ریچار د،۱۹۹۱)،و شناختی (کیتینگ و الیسون و همکاران،۱۹۸۸) همراه است.اگر چه بیشتر خانواده ها قادرند به راحتی این انتقال را مدیریت کنند(استینبرگ و سیک[۲۱]،۲۰۰۲)، سازمان دهی روابط برای اینکه نوجوانان با والدین برابری بیشتری داشته باشند می تواند مشکل درست کند و تاثیر منفی داشته باشد( اسموسن و لارسن[۲۲]،۱۹۹۱)،باعث مجادله بیشتر(مانتمایر[۲۳]،۱۹۸۳) ،و نزدیکی و گرمی کمتر در روابط می شود (مانتمایر،۱۹۸۶؛ بوریج[۲۴]،۲۰۰۷).

یکی از مسائل مهم در جامعه که مورد توجه زیاد روانشناسان و کارشناسان علوم تربیتی است روابط والد ـ فرزند است. بررسی نقش تربیتی اولین مربیان کودک و نوجوان یعنی والدین یکی از مباحث مهم در قلمرو علوم تربیتی می باشد، چرا که شخصیت افراد در خانه و کانون خانوادگی شکل می گیردو چگونگی شکلگیری شخصیت کودکان با نحوه نگرش والدین و رفتار آنها در ارتباط است. هرچند شخصیت افراد در سنین و طی مراحل مختلف تحت تاثیر است. عوامل متعدد تغییر پذیر و تاثیر پذیر بوده است لیکن نقش والدین از مبانی و مواد اولیه تاثیر گزار محسوب می شود به عبارت دیگر می توان گفت خانه جایی است که زندگی در آن آغاز می شود ، و نبودن روابط مطلوب خانوادگی اثرات مخربی روی کودکان و نوجوانان می گذارد (عبداللهی ،۱۳۷۳).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱] -Olson

[۲] -Pasley. Gecas

[۳] -Caplow. Bahr. Chadwick. Hill

[۴] -Wiliamson

[۵] -Smetana

[۶] -Yau

[۷] -Restrepo

[۸] -Braeges

[۹] -Alim

[۱۰] -Rae

[۱۱] -Papini. Sebby

[۱۲] -Mayor. Monte

[۱۳] -Metana

[۱۴] -Montemay

[۱۵] -Maggs. Galambos

[۱۶] -Conger. Peterson. Vangelist

[۱۷] -Morfi. Dononohue.  Azrin. Teichner. Crum.

[۱۸] -Basic Behavioral scince of the National Advosory Mental Health Coancil

[۱۹] -Tanner,Falkner

[۲۰] -Silverberg

[۲۱] -Silk

[۲۲] -Asmussen, Larson

[۲۳] -Montemayor

[۲۴] -Beveridge

2019-03-10
كد : 22629
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss