جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاثر سطوح مختلف جو بدون پوشینه و آنزیم بر عملکرد، ویژگی های لاشه و سیستم ایمنی در جوجه های گوشتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: اثر سطوح مختلف جو بدون پوشینه و آنزیم بر عملکرد، ویژگی های لاشه و سیستم ایمنی در جوجه های گوشتی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

کربوهیدرات ها بخش عمده ای از جیره غذایی طیور را تشکیل می دهند و وظیفه اصلی آنها تأمین انرژی می باشد که این مهم را کربوهیدرات های قابل هضم بر عهده دارند. کربوهیدرات های غیرقابل هضم موجود در جیره غذایی می توانند تأثیراتی بر بافت دستگاه گوارش، زمان عبور غذا، اتلاف آب، فعالیت های میکروبی و راندمان هضم باقی گذارند که البته این تأثیرات بسته به خصوصیات فیزیکوشیمیایی آنها می تواند متغیر باشد (شریفی و همکاران، ۱۳۸۲).

……

مرور منابع:

لاوینیا و همکاران[۱] (۲۰۱۰) اثرات ضد تغذیه ای پلی ساکاریدهای غیرنشاسته ای را در ارتباط با عملکرد تغذیه ای، قابلیت های هضمی و عملکرد را در مرغان گوشتی مورد مطالعه قرار دادند. در این مطالعه گندم از صفر تا ۴۰ درصد به جیره وارد شد. نتایج نشان داد که وارد شدن ۳۰% گندم به جیره باعث کاهش مصرف غذا تا ۹۴/۴% شد. با وارد شدن ۴۰% گندم به جیره افزایش ضریب تبدیل در سه هفتگی مشاهده شد و گزارش شد که ۹۱/۲% در این سن غذای بیشتری مصرف کردند. . همچنین در این درصد تغذیه از گندمف ویسکوزیته روده ای ۵۳ % و ویسکوزیته دوازدهه ۴۹% افزایش یافت.

………..

اهداف تحقیق:

– تعیین اثر وارد کردن پلی ساکاریدهای غیر نشاسته ای (NSP) محلول در جیره بر فاکتورهای عملکرد جوجه های گوشتی.

– تعیین اثر وارد کردن پلی ساکاریدهای غیر نشاسته ای (NSP) محلول در جیره بر صفات لاشه جوجه های گوشتی.

– تعیین اثر وارد کردن پلی ساکاریدهای غیر نشاسته ای (NSP) محلول در جیره بر سیستم ایمنی جوجه های گوشتی.

– تعیین اثر وارد کردن آنزیم های هیدرولیز کننده ترکیبات پلی ساکاریدهای غیر نشاسته ای (NSP) محلول در جیره بر عملکرد، صفات لاشه و سیستم ایمنی جوجه های گوشتی.

………….

 

قیمت: ۱۹۰۰۰تومان

 

[۱] – Lavinia et al.

2019-02-25
كد : 2834
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss