جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: اثر عصاره دودی گیاهان و دود آئروسل بر جوانه زنی بذور و صفات رشدی سه گیاه داروئی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: اثر عصاره دودی گیاهان و دود آئروسل بر جوانه زنی بذور و صفات رشدی سه گیاه داروئی

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

کشاورزی گروه زراعت و اصلاح نباتات

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

با پيشرفت علم شيمي، صنعت دارو سازي نيز پيشرفت کرده ­­است و هر روز شاهد عرضه داروهاي شيميايي جديد به بازار هستيم. اين داروهاي شيميايي اگر چه ممکن است اثر قويتری داشته باشند و نسبت به داروهاي گياهي سريع تر تأثير کنند، ولی عوارض جانبي آنها در مقايسه با داروهاي گياهي بسيار بيشتر است و ممکن است بيمار به بيماري هاي جديدي دچار گردد. بنابراين به منظور حفظ سلامتي، گرايش متخصصان، داروسازان و بيماران به استفاده از گياهان داروئي به طور روزافزون در حال افزايش است.

با افزايش تقاضا براي دارو­هاي گياهي و با توجه به موقعيت خاص آب و هوائي کشور ايران به دلیل دارا بودن بسياري از گونه­هاي گياهي و همچنین با توجه به سابقه ديرينه ما در طب سنتي و استفاده از گياهان داروئي، توسعه تکنيکهاي لازم براي کشت ­و­کار اين گياهان با حداقل هزينه از اهميت بالايي برخوردار است. کشت موفق گياهان دارويي به ميزان زيادي به قابليت جوانه زني موفق بذور آنها وابسته است.

خصوصيات ژنتيكي، خواب بذر، قوه ناميه، قدرت جوانه زني، بنيه يا قدرت بذر، ميزان رطوبت بذر و عمر بذر از ویژگی­های مهم کيفیت بذر به شمار می­روند. اما  قدرت جوانه زني و بنيه بذر نسبت به ساير ويژگي­ها براي زارع از اهميت بيشتري برخوردار است. جوانه زني، طبق تعريف انجمن متخصصين رسمي تجزيه بذر(AOSA)[1] عبارت است از توانايي بذر جهت توليد يك گياه طبيعي در شرايط  مساعد ( گنزالز[۲] و همکاران، ۲۰۰۸ ). بذر اغلب گونه هاي دارويي به جهت سازگاري اكولوژيكي با شرايط محيطي داراي انواع خواب مي باشند، که اين امر از مهم ترين موانع زراعت گياهان دارويي به صورت تجاري است. يکي از موادي که  می­تواند داراي اثرات تنظيم کنندگي روي رشد گياه باشد، دود حاصل از سوختن مواد گياهي  است. دود به عنوان يکی از  عوامل شکستن خواب بذر در تعداد زيادي از گونه­هاي گياهي شناخته شده است (دیکسون[۳] و همکاران، ۱۹۹۵:  براون[۴] و استادن[۵]، ۱۹۹۷). کاربرد دود گياهي به صورت آئروسل يا عصاره هاي آبي دود، اثر يکساني در تحريک جوانه زني نشان داده­اند و به طور موفقيت­آميزي در ازدیاد بسیاری از گونه­های گياهي چه، در شرايط طبيعي گونه گياهي  (in situ) و چه خارج از محل رويش طبيعي (ex situ)  استفاده شده­اند.

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

۱- Association of Official  Seed Analysts

[۲] – Gonzalez

[۳] – Dixon

[۴] – Brown

[۵] – van staden

2019-03-09
كد : 20603
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss