جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: اثر محلول پاشی برگی و خوشه¬ای با اسید بوریک و سولفات روی بر میوه نشینی و خصوصیات کمی و کیفی میوه درختان خرمای برحی حاصل از کشت بافت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: اثر محلول پاشی برگی و خوشه­ای با اسید بوریک و سولفات روی بر میوه نشینی و خصوصیات کمی و کیفی میوه درختان خرمای برحی حاصل از کشت بافت

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسی کشاورزی علوم باغبانی- فیزیولوژی و اصلاح درختان میوه

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

میوه خرما به عنوان میوه تازه در لیست تولید میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری جهان پس از مرکبات، انبه، موز، آناناس در رتبه پنجم قرار دارد. تعداد کشورهای تولید کننده خرما در جهان حدود ۳۳ کشور با سطح زیر کشت ۱۱۲۱۶۹۸ هکتار و تولید بالای ۶۸۳۲۶۰۲ تن و با عملکرد ۶۰۹۱ کیلوگرم در هکتار می باشد[۴۸]. کشورهای تولید کننده خرما در جهان در جدول۱-۲ آورده شده است. ۹ کشور اول کشورهای اصلی تولید کننده خرما در جهان        می باشند. [۴۹].

مناطق خشک خاورمیانه و شمال آفریقا  از مهمترین مناطق پرورش نخل خرما در جهان می باشند. در این مناطق ۶۲ میلیون از ۱۰۵ میلیون اصله در ختان نخل خرمای سراسر جهان  در مساحتی بیش از یک میلیون هکتار پرورش داده می شود. تولید جهانی میوه خرما تقریبا ۶۳/۷ میلیون تن است و فعالیت های مهم تجاری را به وجود می آورد. کشورهای امارات متحده عربی، الجزایر،  عربستان سعودی و ایران به ترتیب مقام های اول تا چهارم را از نظر سطح زیر کشت خرما در اختیار دارند. عموما شش کشور مصر، عربستان سعودی، ایران، امارات متحده عربی، پاکستان و الجزایر بیش از ۷۲ درصد تولید خرمای جهان را در دست دارند از لحاظ عملکرد کشورهای مصر، چین و سوریه رتبه های اول تا سوم جهان قرار دارند. کشور ایران نیز با عملکرد ۶۵۸۹۸ کیلوگرم در هکتار در رتبه چهارم جهان قرار دارد [۴۹].

بر اساس آمار ارائه شده توسط فائو۱ ۲۰۱۱، ده کشور صادر کننده اصلی  خرما در جهان عبارتند از: امارات متحده عربی، پاکستان، عراق، ایران، تونس، عربستان، مصر، اسرائیل، فرانسه و الجزایر. وارد کننده گان اصلی خرما  بر اساس این آمار کشورهای امارات متحده عربی، هند، مراکش، فرانسه، یمن، روسیه، مالزی، سوریه، اندونزی و ترکیه می باشد[۴۹].

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

۱ -Food and Agricultural Organization(FAO)

2019-03-09
كد : 20642
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss