جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاثر موقعیت جغرافیایی و موقعیت تشکیل بذر بر روی سنبله و نیز اثر کود شیمیایی صفات رویشی گل جالیز در حضور سه میزبان توتون، گوجه فرنگی و آفتابگردان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : اثر موقعیت جغرافیایی و موقعیت تشکیل بذر بر روی سنبله و نیز اثر کود شیمیایی صفات رویشی گل جالیز در حضور سه میزبان توتون، گوجه فرنگی و آفتابگردان

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسی کشاورزی گرایش زراعت

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

گياهان انگلي در حدود يك درصد از گونه هاي نهان دانه را به خود اختصاص ميدهند(Darwish,2005). گياهان انگلي جهان شامل سه تا پنج هزار گونه هستند كه در هفده تیره گياهي قرار دارند (Musselman ,1993). گياهان انگلي گياهاني هستند كه براي بقاء خود به گياهان ديگر وابسته اند. گياهان انگلي كامل فاقد کلروفیل بوده و قدرت  فتوسنتزی ندارند، گياهان نيمه انگل حاوي  كلروفيل  بوده و قادر  به  انجام فتوسنتز می باشند ولی براي تامين آب و مواد غذايي به ميزبان خود وابسته اند. مرز بين گياهان نيمه انگل و تمام انگل دقيق و مشخص نيست. به  عنوان  مثال گونه علف جادو( Striga sp ) گیاه نيمه انگل محسوب مي شود كلروفيل اندكي دارد و تنها مقادير ناچيزي فتوسنتز انجام ميدهد (Musselman,1993).

مسلمان (Musselman,1993)  گياه نیمه انگل علف جادو( Striga spp )و گیاه تمام  انگل  گل جاليز(Orobanche sp) را از جمله مهم ترين علف هاي هرز انگلي خسارت زا در اراضي زراعي معرفي مي كند.

گل جاليز متعلق به تيره Orobanchaceae است. اين تيره داراي هفده جنس و بيش از صد و پنجاه گونه است. که مجموعا” شانزده میلیون هکتار از اراضی زراعی جهان را (که معادل یک و دو دهم درصد از کل اراضی زراعی جهان می شود) آلوده کرده است. تیره گل جاليز شامل گروهي از گياهان انگل پيدازاد و اجباري است كه فاقد كلروفيل مي باشند و عموماً تيره هاي حبوبات، بادمجانيان، چليپائيان، مركبان، چتريان و كدوئيان و ديگر دو لپه اي ها را پارازتيه مي كنند. اما این گیاه انگل تا به حال روي تك لپه ايها ديده نشده است (موسوي۱۳۷۶). گل جاليز به سيستم ريشه گياهان ميزبان چسبيده و بوسيله مكينه هاي خود آب و تمام مواد غذايي مورد نیاز را از ميزبان دريافت مي كند و سبب كاهش عملكرد محصول مي شود. به سختي مي توان برآورد دقيقي از ميزان كاهش محصول در نتيجه گل جاليز را عنوان كرد، چرا كه ايجاد کرتهای عاري از گل جاليز براي مقايسه با كرتهاي آلوده به آن در مجاور هم امکان پذیر نیست(Jain,1992).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-09
كد : 21016
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss